topovat ověřit
  • ID: 377783
  • vloženo: 07.05.2023
  • 123x

Štěně rotvajlera s PP - Rotvajler - Rottweiler

  • Rotvajler
  • na prodej
  • s PP,
  • Vysoké Mýto (Okres Ústí nad Orlicí)

Chovatelská stanice zadá psa (samce) rotvajlera s průkazem původu. Pejsek je již nyní k odběru - stáří 7 týdnů.

Naši psi jsou aktivní, přátelští, kontaktní a temperamentní. Spojení je vhodné pro aktivní majitele (rotvajler je pracovní plemeno), kteří chtějí s pejskem trávit čas a sdílet společné aktivity. Štěňata jsou vhodná do sportu, pro výstavy, budoucí chov, není to však podmínkou. Preferujeme zájemce, kteří mají pejska jako člena rodiny.

Rodiče vrhu jsou nadstandartně zdravotně testováni s výsledkem DKK 0/0, DLK 0/0, JLPP neg., dále navíc na další genetické nemoci negativní DM & NAD & LEMP & XL-MTM.

Matka Bora von Bernau Rehberge - český šampion, český grandšampion, výborná, multi CAC, multi res. CACIB, Národní vítěz, pracovně ZM, BH-VT, FPr 1, IGP 1, IGP 2.

Henry von der Burg Skiva - výstavně výborný, CAC, BOS, BOB, čekatel šampiona Německa, Vítěz BOB Světové výstavy IFR 2023, pracovně BH-VT, IGP 1, ZTP.

Štěňata jsou odčervená, očkovaná, čipovaná s kupní smlouvou. Chovatelský servis a pomoc je samozřejmostí, s budoucími majiteli našich štěňat chceme zůstat v kontaktu.

Více informací, rodiče, termíny, fotografie a videa naleznete na webových stránkách chovatelské stanice rottweilerů vom Schatz Bronn.
www.schatzbronn.com

Rottweiler s PP
Rotvajler s PP
Štěňata rotvajlera s PP
Štěňata rotvajlera s PP - Rottweiler - štěně RTW - Rotwailer

Cena: dohodou

plemeno: Rotvajler
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (08.05.2023) Ihned
místo odběru: Vysoké Mýto (Okres Ústí nad Orlicí)
inzerent: vom Schatz Bronn
účet od: 22.07.2020