topovat ověřit

Články

Originální a praktické čtení nejen pro pejskaře :-)

 • 30x

Kudrnatá srst: Přednosti, nevýhody a péče o tento jedinečný typ srsti

100%

Kudrnatá srst u psů je naprosto kouzelná a přináší s sebou jedinečnou krásu a osobitost. Pokud zvažujete pořízení psa s kudrnatou srstí, je důležité znát některé specifika této srsti a pečlivě zvážit, zda je pro vás a váš životní styl vhodná.

 • 17x

Máte rádi huňatá plemena?

100%

I když jsou huňatá plemena psů krásná a příjemná, existují také některé úskalí, které majitelé těchto psů musí brát v úvahu:

 • 22x

Aktivní psi: psí sporty a aktivity pro psy, kteří milují pohyb

100%

Víte, jak udržet svého psa v kondici a zároveň mu poskytnout dostatek zábavy? Řešením jsou aktivity pro psy, výcvik a sport! Ale co všechno si můžete se svým psem vyzkoušet? Co je pro něj vhodné a jak najít správnou aktivitu? To se dozvite v tomto článku.

 • 19x

Jak vycvičit psa aneb Co je potřeba vědět o základních principech výcviku psa

100%

Výcvik psa je důležitým aspektem péče o domácího mazlíčka. Pokud je pes vycvičený, bude se chovat poslušně a bude mít méně tendencí způsobovat problémy nebo škodu doma. V tomto článku si přečtěte o základních principech výcviku psů...

 • 27x

Jak vybrat krmivo pro psa

100%

Určení správného krmiva pro vašeho psa je jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která můžete učinit pro jeho zdraví a pohodu. Existuje mnoho různých faktorů, které musíte zvážit...

 • 18x

První pomoc právě narozeným štěňatům

100%

Prvních několik dnů po narození je pro štěňata velmi důležité, protože jsou velmi křehká a citlivá. Proto je nutné, abyste jako majitelé věděli, jak poskytnout první pomoc právě narozeným štěňatům.

 • 25x

Jak se zbavit psího zápachu

100%

Zápach psa může být velmi obtížné odstranit, ale existuje několik způsobů, jak se s ním vypořádat:

 • 42x

Jak se připravit na porod štěňátek

100%

Příprava na porod štěňátek je velmi důležitá pro zajištění zdraví a bezpečnosti vaší fenky i štěňat. V článku najdete několik tipů, jak se připravit na porod fenky.

 • 142x

Stres u psů: Jak ho odhalit a jak s ním pracovat

100%

Přinášíme vám článek od psí trenérky a autorky projektu PSÍ NORA, Petry Světlíkové, která pomáhá lidem s výchovou a výcvikem jejich miláčků. Své klienty inspiruje k pochopení psí komunikace, která je základem k jejich vztahu.

 • 252x

Velké finále v přírodě

100%

V článku je zrekapitulováno 8 bodů, jak Hersenwerk probíhá, čím se řídit a čemu se vyvarovat. Pojďte si "zahersenwerkovat" s námi, zvládne to úplně každý.

 • 721x

Hlavně se nerozčilovat!

100%

V dnešním díle si řekneme, proč a co může pejska při Hersenwektu frustrovat a jak s frustrací zacházet. A také si představíme dva fantastické hersenwerkové hlavolamy - muffínky a brčka.

 • 1 190x

3. Pssssst… nerušit, zde se hraje Hersenwerk!

100%

Již potřetí se společně setkáváme nad tématem Hersenwerk. Povíme si, čeho bychom se měli v průběhu Hersenwerku vyvarovat a podíváme se na pár základních hlavolamů...