topovat ověřit

Články

Originální a praktické čtení nejen pro pejskaře :-)

 • 30x

Tajemství Louisianského leopardího psa

60%

Nakoukněte do legendy o Louisianském leopardím psu, ohromujícím plemeni z bažin. Poutavý příběh odhaluje jeho vzácnou krásu, lovecké schopnosti a neuvěřitelné spojení s přírodou. Vstupte do tajemného světa, kde stopy minulosti žijí dodnes.

 • 17x

O statečném Francouzském buldočkovi, který zachránil malou holčičku

100%

Přečtěte si dojemný příběh o Oscarovi, francouzském buldočkovi, který svojí odvahou a laskavostí změnil osudy lidí v okolí a stal se symbolem přátelství a hrdinství.

 • 25x

Odvážná čivava: Legendární síla v malém těle

100%

Objevte příběh Amayi, malé čivavy, která se stala symbolem odvahy a síly ve starodávném městě

 • 50x

Legenda o původu Shiby Inu - posvátného psa

100%

Shiba Inu, tajemné plemeno s božským původem. Jejich krásu a eleganci spojuje kousek nebeského ohně, který nesou v sobě. Jsou spojováni s provázením duší zemřelých na cestě do posmrtného života. Jejich přítomnost přináší do našich životů klid a ochranu.

 • 142x

Máte rádi obří plemena?

100%

Objevte svět obřích plemen! Článek pro začínající chovatele přináší důležité informace o chovu, péči, zdraví a výběru těchto impozantních společníků.

 • 64x

Máte rádi miniaturní plemena?

100%

Ponořte se do světa malých a miniaturních plemen a objevte, proč jsou tak oblíbená. V našem článku se dozvíte o jejich výhodách, nevýhodách, zdravotních problémech a péči. Dále se zaměříme na důležitost odpovědného chovu a jak vybrat zdravé štěně.

 • 147x

Máte rádi pejsky s krátkým čumáčkem?

60%

Jste milovníkem těchto roztomiloučkých psích plemen s krátkým čumáčkem? Představujeme vám plemena s plochým obličejem, jejich pozitivní stránky, potenciální nevýhody a jak si vybrat toho pravého. Těšíte se?

 • 156x

Molossoidní psi: Průvodce pro začínající chovatelé

60%

Molossoidní psi, známí také jako dogovitá plemena, jsou velká a impozantní plemena, která poutají pozornost nejen svým vzhledem, ale také svým charakterem...

 • 251x

Psi s dredy

60%

Psi s dredy: záhada, která fascinuje každého milovníka zvířat. Co stojí za vývojem jejich neobvyklé srsti? Jaká plemena přicházejí s těmito kouzelnými kudrlinkami? A jaká péče je pro tyto neotřelé společníky nezbytná?

 • 73x

Nahatá plemena: výhody a nevýhody péče o psy bez srsti

60%

Zvláštní vzhled, hravost a inteligence - to jsou jen některé z charakteristik, které jsou spojeny s nahatými psy. Tito psi jsou stále populárnější jako domácí mazlíčci, ale jaké jsou výhody a nevýhody tohoto jedinečného typu psa?

 • 399x

Přemýšlíte o tom, že byste si pořídili psa?

100%

Zvažujete pořízení psa? Je to rozhodnutí, které byste měli pečlivě promyslet. Před tím, než si pořídíte nového psího společníka...

 • 98x

Kudrnatá srst: Přednosti, nevýhody a péče o tento jedinečný typ srsti

100%

Kudrnatá srst u psů je naprosto kouzelná a přináší s sebou jedinečnou krásu a osobitost. Pokud zvažujete pořízení psa s kudrnatou srstí, je důležité znát některé specifika této srsti a pečlivě zvážit, zda je pro vás a váš životní styl vhodná.