topovat ověřit

Psí videa

Psí videa - vtipná, naučná - vše o psí tématice

  • 1 443x

Jdeme k veterináři se štěnětem i starším psem

100%

Stejně jako dítě má dětského a dospělý člověk obvodního lékaře, tak každý pejsek by měl mít svého veterináře, kterého navštěvujete preventivně, ale i v případě nenadálého problému. A jak taková návštěva probíhá? Podívejte se na video.

  • 2 025x

Šikovní psi plní povely na jedničku

40%

Psi jsou velice učenliví, a i když je každé plemeno jiné, tak se zvládají naučit mnoho povelů, ze kterých vás může přecházet zrak. Podívejte se na skvělé vycvičené psy v tomto videu. Budete se divit, co všechno zvládnou.

  • 862x

Jak probíhá návštěva v psím salonu?

100%

Majitelé pejsků, kteří se pravidelně stříhají, salon jistě důvěrně znají. Mnoho páníčků kolem nich jenom chodí, ale uvnitř nikdy nebyli. V tomto videu se můžete podívat na to, jak taková návštěva salonu probíhá a co vás čeká.

  • 3 304x

Jak naučit psa poslouchat i na volno

80%

Zná to každý pejskař, dokud je s vámi pejsek spojen vodítkem, tak poslouchá dobře. Jakmile ale odepnete karabinku, tak nevidí, neslyší a dělá si, co chce. Podívejte se na toto video, kde se dozvíte několik tipů, aby váš pes poslouchal i na volno.

  • 2 570x

Štěňátka dělají zábavné věci

100%

Štěňátka dokáží být velice vtipná. Jistě to sami znáte a vzpomínáte na to, co vaši pejsci vyváděli, když byli ještě malí. Podívejte se video a vzpomeňte si na tu štěněčí dobu, zaručeně se zasmějete.

  • 1 237x

Test psích hraček na dvou psech

100%

Většina psů miluje hračky, a to nejen ve štěněcím věku, ale i v dospělosti. Znáte psa, který by nerad aportoval? My ne, tak se podívejte na toto video a zjistěte, jaké hračky mají u pejsků největší úspěch.

  • 1 557x

Vtipní provinilí psi

60%

Všichni páníčci moc dobře znají, jak se jejich pejsci dokáží tvářit, když něco provedou. Podívejte se na vtipné video 10 nejprovinilejších psů, zaručeně vás rozesmějí.

  • 2 386x

Česká národní plemena psů

80%

Pro většinu zemí jsou typická určitá plemena psů a jinak na tom není ani Česká republika. Máme dokonce 7 psích plemen. Podívejte se na video a zjistěte, o jaké psy se jedná.

  • 1 455x

Je československý vlčák plemeno pro vás?

100%

Obdivujete "vlčí" psy a vybrali jste si československého vlčáka, ale nejste si jistí, zda je to vhodné plemeno pro vás? Podívejte se na toto video a dozvíte se klady i zápory.

  • 2 596x

Vše o malých plemenech

100%

V dnešní době existuje mnoho psích plemen a každé z nich je něčím specifické. Malí psi jsou unikátní hned v několika bodech. Pusťte si video a dozvíte se o nich víc.