topovat ověřit

Psí videa

Psí videa - vtipná, naučná - vše o psí tématice

  • 15x

Jaké problémy znají všichni pejskaři?

0%

Jak poznáte, že jste ten správný pejskař? To je jednoduché, podívejte se, jaké "problémy" s sebou soužití se psem přináší a pokud se v nich poznáte, tak není o čem pochybovat. :)

  • 9x

Na co všechno se zaměřit při výběru štěněte

0%

Plánujete si pořídit štěňátko? Podívejte se, co byste měli před samotnou koupí zohlednit a jak si vybrat to pravé plemeno pro vás. Dále se dozvíte, na co se zaměřit při volbě chovatele a co od něj očekávat.

  • 0x

Pokračování Psího poslání letos v kinech

0%

Viděli jste Psí poslání s Baileym v hlavní roli? Letos se dočkáme pokračování, které bude brzy v kinech. Každý pejsek má své poslání a Bailey se znovu narodí pro Ethanovu vnučku CJ.

  • 4x

Porovnání IQ borderky a whippeta

0%

Zajímá vás, jak je váš pes chytrý? Můžete to zjistit jednoduchými úlohami, a podle toho jak je pejsek provede, se pak celý test vyhodnotí. Ve videu uvidíte porovnání borderky a whippeta, kdo myslíte, že si povede lépe?

  • 81x

Nejchytřejší plemena psů

100%

Zajímá vás, jaká plemena patří k těm nejinteligentnějším? Podívejte se na video a seznamte se s těmi nejchytřejšími psy. Jedná se většinou o pracovní a sportovní plemena, která spolupracují s lidmi.

  • 20x

Jak připravit psovi krmnou dávku BARFu

0%

Rádi byste barfovali, ale nevíte, co všechno to obnáší? Ve videu se dozvíte, jak připravit krmnou dávku pro pejska a také co všechno zahrnout do psího jídelníčku, aby byl vyvážený a pestrý.

  • 10x

Něco málo o historii psů s Patricií Solaříkovou

0%

Češi patří k pejskařské velmoci, máme tu asi 2 miliony psů. Všem je nám jasné, že se pes vyvinul z vlka, ale víte, že v současné době uznává Mezinárodní kynologická federace (FCI) 343 plemen psů a kdy proběhla domestikace? Podívejte se na video.

  • 20x

Jak naučit psa správně se předvést v postoji

0%

Plánujete se zúčastnit výstavy? Psa budete muset naučit nejen předvedení v pohybu, ale velmi důležitý je postoj, který se u jednotlivých plemen liší. Ještě před vstupem do kruhu byste měli mít natrénováno, aby byl rozhodčí spokojen.

  • 20x

DIY aneb vyrob si sám věci pro pejska

20%

Podívejte se, jak můžete svému pejskovi upéct chutné tuňákové sušenky a následně na ně vyrobit stylovou dózu. Dále vás čeká pletení fleecové hračky, kterou ocení každý pejsek a na závěr se podíváme na výrobu jednoduchého pelíšku.

  • 120x

Naučte svého psa 3 oblíbené triky

80%

Chtěli byste svého pejska naučit něco nového v pohodlí domova? Podívejte se na toto video s podrobným návodem, jak naučit dělat psa mrtvého, uklonit se a stydět se. Každý bude tyto triky obdivovat.