topovat ověřit
  • ID: 379344
  • vloženo: 24.07.2023
  • 117x

Německý ovčák - štěňata s PP ze zahraničního krytí

  • Německý ovčák
  • na prodej
  • s PP,
  • Brno (Okres Brno - město)

Přijímáme rezervace na štěňata s PP ze zahraničního krytí narozena dne 16.7.2023 s odběrem od 4.9.2023. Otcem štěňat je Jack-Daniel"'s von Arlett, který je synem Světového vítěze, VA2 BSZS, mnohonásobného vítěze tříd, Klubového vítěze VA1 Nizozemí, Vice-klubového vítěze VA2 Belgie, IGP 3 - Asapa vom Aldamar a Klubové vítězky VA1 Nizozemí a Belgie, VA12 BSZS, nejlepší obranářky Klubové výstavy, IGP 3 - Peperoni von Arlett (tuto fenu znám osobně, je to super matka a pohodová rodinná fena, která se stále těší dobrému zdraví i ve svých téměr 11 letech). Jack složil vrcholovou zkoušku z výkonu IGP3 a mimo to také zkoušky: AD, BH, SVAD, IGP1 a IGP 2, výstavně je nejen po vele-úspěšných rodičích, ale je také sám několikrát vítězem třídy v Německu a na Světové výstavě v Německu se umístil na skvělém 25. místě ze 119 přihlášených jedinců ve třídě mladých z celého světa. HD: Zuchtwret má jeden z nejnižších (77), což znamená velice nízkou pravděpodobnost dysplazie u jeho potomků, kdy z 9 rentgenovaných potomků z různých vrhů je 8 jedinců HD(DKK): Normal = (0/0) negativní a 1 jedinec HD(DKK): f. Normal = (1/1) a všech 9 potomků je ED(DLK): Normal = (0/0) negativní. Je otcem naší Světové vítězky mladých WDS 2021, České Junior Šampionky a České Šampionky, r. BIS, BOD, BIG 1 - Wary from Georgeland.
Matkou štěňat je Kaira Best of the Gods, která je matkou našich mnoha Klubových vítězů a dalších úspěšných jedinců z různých spojení. Kaira je Výborná 2, r.CAC, dále má složenou zkoušku ZVV 1, DNA: gpr., HD: f. Normal, ED: Normal. Oba rodiče jsou vyrovnaných povah s velkou chutí pracovat a milovníci míčků.
Štěňata budou při odběru několikrát odčervena, očkována, čipována, do nových domovů odejdou s kupní smlouvou a pojištěním pro případ nemoci nebo úrazu na první 4 měsíce od odběru, s limitem 35 000 Kč, a to bez závazku nového majitele. Všechny informace a fotografie rodičů jsou k dispozici na našich webových stránkách www.fromgeorgeland.com, nebo facebookových stránkách https://www.facebook.com/…and, jakýkoli dotaz rádi zodpovíme, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, aplikace whatsapp nebo messenger.
Případná spolupráce (výstavy, výcvik, chov) vítána, nikoli povinná.
Těšíme se na nové úžasné majitele pro naše odchovy.

Cena: dohodou

plemeno: Německý ovčák
počet štěňat: 5 psů / 5 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (24.08.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: from Georgeland
účet od: 10.06.2009