topovat ověřit
  • ID: 379994
  • vloženo: 29.08.2023
  • 586x

Štěňátka Lagotto Romagnolo s PP

  • Lagotto Romagnolo
  • na prodej
  • s PP,
  • Zvěřínek (Okres Nymburk)

19.8. se nám narodilo sedm krásných zdravých štěňátek, tři fenky a čtyři pejsci, registrovaných pod chovatelskou stanicí Ribaty. K odběru budou od 20.10. a už teď pro ně hledáme zodpovědné a milující paničky a páníčky. Zde pár řádek o naší Líze, mamince štěňátek.

Líza je skvělá společnice. Nekonfliktní, poddajná a láskyplná.
Na procházkách v přírodě běhá na volno, umí běžet i na vodítku vedle kola. Miluje lidi a někdy vítá na ulici i ty neznámé.
Je velice žravá. Téměř vše, co najde (i ty nejodpornější věci) nebo dokáže ukradnout, sežere, ale nikdy nezvrací a má velmi dobré zažívání.
Těm, kteří si to nechají líbit, bude donekonečna olizovat obličej a výborně se u toho bavit.
Ráda běhá, ale je spokojená i v klidu doma s rodinou. Ráda se mazlí a potřebuje hodně pozornosti. Děti snáší dobře. Je velmi fixovaná na jednoho pána.
Je citlivá a když vznikne napjatá atmosféra nebo konflikt, odchází z místnosti.
Byť je vodním psem, dobrovolně plavat nechodí, jen se ráda brouzdá ve vodě po kolena.
Jako štěně leccos ohryzala a zničila, ale coby dospělá už to nedělá. Líza nelíná a jednou za šest měsíců ji bereme ke kadeřnici. Líza je vítězka Pojizerské výstavy 2022.

O tatínkovi štěňátek, který se stal šampionem mnoha výstav, jeho majitelé říkají: Mio je citlivý a chytrý, veselý a odvážný, pracovitý vnímavý a perspektivní pes s obrovským srdcem a skvělou povahou. Miluje vodu a brzy skládá zkoušku z vodních záchranářských prací.

Fenky prodáváme za 45,000 a pejsky za 40,000 korun. V částce je zahrnuto očkování a očkovací průkaz, odčervení, čipování a také 12 kg pytel prémiových štěněcích granulí PETKULT STARTER, na které již budou štěňátka zvyklá.

napsat email
První konktakt, prosím, emailem.

Cena: 40 000 CZK

plemeno: Lagotto Romagnolo
počet štěňat: 4 psy / 3 fenky
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (20.10.2023) za 24 dnů
místo odběru: Zvěřínek (Okres Nymburk)
inzerent: Tereza Mirovičová
účet od: 29.08.2023
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden