topovat ověřit
  • ID: 381018
  • vloženo: 30.10.2023
  • 70x

Německý ovčák - pejsci s PP - ihned k odběru

  • Německý ovčák krátkosrstý
  • na prodej
  • s PP,
  • Brno (Okres Brno - město)

Štěňata pejsci s PP ihned k odběru. Pejsci jsou již několikrát odčervení, očkovaní, čipovaní, do nových domovů odejdou s kupní smlouvou, startovacím balíčkem, očkovacím průkazem a v případě zájmu i s pojištěním pro případ nemoci nebo úrazu na první 4 měsíce od odběru zdarma, s limitem 35 000 Kč. Všechny informace a fotografie rodičů jsou k dispozici na našich webových stránkách www.fromgeorgeland.com, nebo facebookových stránkách https://www.facebook.com/…and, jakýkoli dotaz rádi zodpovíme, můžete nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, aplikace whatsapp nebo messenger.
Otcem štěňat je Jack-Daniel"'s von Arlett, který je synem Světového vítěze, VA2 BSZS, mnohonásobného vítěze tříd, Klubového vítěze VA1 Nizozemí, Vice-klubového vítěze VA2 Belgie, IGP 3 - Asapa vom Aldamar a Klubové vítězky VA1 Nizozemí a Belgie, VA12 BSZS, nejlepší obranářky Klubové výstavy, IGP 3 - Peperoni von Arlett (tuto fenu znám osobně, je to super matka a pohodová rodinná fena, která se stále těší dobrému zdraví i ve svých téměr 11 letech). Jack složil vrcholovou zkoušku z výkonu IGP3 a mimo to také zkoušky: AD, BH, SVAD, IGP1 a IGP 2, výstavně je nejen po vele-úspěšných rodičích, ale je také sám několikrát vítězem třídy v Německu a na Světové výstavě v Německu se umístil na skvělém 25. místě ze 119 přihlášených jedinců ve třídě mladých z celého světa. HD: Zuchtwret má jeden z nejnižších (77), což znamená velice nízkou pravděpodobnost dysplazie u jeho potomků, kdy z 9 rentgenovaných potomků z různých vrhů je 8 jedinců HD(DKK): Normal = (0/0) negativní a 1 jedinec HD(DKK): f. Normal = (1/1) a všech 9 potomků je ED(DLK): Normal = (0/0) negativní. Je otcem naší Světové vítězky mladých WDS 2021, České Junior Šampionky a České Šampionky, r. BIS, BOD, BIG 1 - Wary from Georgeland.
Matkou štěňat je Prada from Georgeland, která je dcerou německého VA2 BSZS a 32 násobného vítěze třídy - Pacca vom Langenbungert a naší Světové vítězky veteránů, mnohonásobné vítězky tříd a šampionky, které se stále i ve svých 12,5 letech těší dobrému zdraví a vitalitě. Prada je 3x Výborná 1, CAJC, CAC, 2xV2, r. CAC, BOS - Nejlepší fena plemene, dále má složenou zkoušku ZVV 1, DNA: gpr., HD: Normal, ED: Normal, Spondylóza páteře: negativní, test na degenerativní myelopatii - negativní (DM = N/N).
Případná spolupráce (výstavy, výcvik, chov) vítána, nikoli povinná.
Těšíme se na nové úžasné majitele pro naše odchovy.

Cena: 16 000 CZK

plemeno: Německý ovčák
varieta: Krátkosrstý
počet štěňat: 2 psy / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 2 - 4 měsíce
datum odběru: (30.10.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: from Georgeland
účet od: 10.06.2009