topovat ověřit
  • ID: 381963
  • vloženo: 30.12.2023
  • 75x

Výmarský ohař - štěňata s PP

  • Výmarský ohař krátkosrstý
  • na prodej
  • s PP,
  • Šaratice (Okres Vyškov)

Chovatelská stanice Emerald Marvel přijímá rezervace na nejlepší fenku z našeho vrhu "E" narozenou 19. 1. 2024. Odběr štěňat možný cca od poloviny března.

Oba rodiče jsou nadstandardně zdravotně testovaní, na zdraví klademe velký důraz. Mají vyšetření kyčlí, loktů, vyšetření srdce a genetická vyšetření – vše s negativním výsledkem.
Matka je odchovaná v naší CHS – Bitter Sweet Love Emerald Marvel – šampionka krásy několika zemí, vítězka plemene, vítězka třídy šampionů na klubové výstavě, aktivně využívaná v myslivecké praxi.
Otec – Parlay od Potoka kačáku – šampion krásy, vítěz třídy pracovní na klubové výstavě, vítěz zkoušek vodních prací, všestranný pes využívaný v myslivecké praxi s velmi milou a přátelskou povahou.
Rodokmen štěňat je tažen na předky z velmi úspěšné Australské CHS Bromhund a na předky z velice úspěšné CHS ve Velké Británii – Sireva.

Štěňátka od nás budou odcházet 3x odčervená, 1x očkovaná, čipovaná, budou mít vystavený mezinárodní pet pas a rodokmen. Dostanou kupní smlouvu a manuál na štěně. Sebou si od nás štěňátko odnáší i bohatou výbavičku do začátku, která obsahuje granule na které je zvyklé, konzervu, obojek, vodítko, hračky, pamlsky a další drobnosti. Samozřejmostí je chovatelský servis z naší strany, je jen na vás jak ho využijete.

Z tohoto spojení očekáváme štěňata silnějších koster, krásně modelovaných hlav, světle stříbrné barvy, pěkného exteriéru i dobrého pracovního potenciálu.

Informace o rodičích, jejich fotky a kompletní přehled výsledků najdete u nás na webu www.emeraldmarvel.cz

V případě zájmu o štěně z tohoto spojení mě neváhejte kontaktovat emailem: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Výmarský ohař
varieta: Krátkosrstý
počet štěňat: 0 psů / 1 fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (12.03.2024) za 16 dnů
místo odběru: Šaratice (Okres Vyškov)
inzerent: Emerald Marvel
účet od: 06.06.2018
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden