topovat ověřit
  • ID: 382270
  • vloženo: 17.01.2024
  • 127x

Výmarský ohař - štěňata s PP (jaro 2024)

  • Výmarský ohař krátkosrstý
  • na prodej
  • s PP,
  • Šaratice (Okres Vyškov)

Chovatelská stanice Emerald Marvel přijímá rezervace na štěňátka výmarských ohařů z plánovaného vrhu "F". Štěňátka by se měla narodit začátkem dubna, odběr pak na přelomu května a června.

Oba rodiče jsou nadstandardně zdravotně testovaní, na zdraví klademe velký důraz. Mají vyšetření kyčlí, loktů, vyšetření srdce a genetická vyšetření – vše s negativním výsledkem.
Matka je odchovaná v naší CHS, aktuálně naše nejúspěšnější chovná fena jak na poli výstavním i pracovním – Amazing Huntress Emerald Marvel – mezinárodní šampionka krásy, výstavní šampionka krásy několika zemí, junior šampionka, juniorská vítězka krajské výstavy, vítězka tříd čestných na krajské výstavě, vítězka plemene, všestranná fena, aktivně využívaná v myslivecké praxi, kde je naším velkým pomocníkem. Je matkou vrhu "D" ze kterého jsou potomci úspěšní jak na výstavách tak i po pracovní stránce.
Otec – polský chovný pes – šampion krásy několika zemí, vítěz plemene, vítěz skupiny, nejlepší mladý plemene, má úspěšně zvládlé lovecké zkoušky a je využívaný v myslivecké praxi.

Štěňátka od nás budou odcházet 3x odčervená, 1x očkovaná, čipovaná, budou mít vystavený mezinárodní pet pas a rodokmen. Dostanou kupní smlouvu a manuál na štěně. Sebou si od nás štěňátko odnáší i bohatou výbavičku do začátku, která obsahuje granule na které je zvyklé, konzervu, obojek, vodítko, hračky, pamlsky a další drobnosti. Samozřejmostí je chovatelský servis z naší strany, je jen na vás jak ho využijete.

Z tohoto spojení očekáváme štěňata středně silných koster, krásně modelovaných hlav, světle stříbrné barvy, pěkného exteriéru i dobrého pracovního potenciálu.

Informace o rodičích, jejich fotky a kompletní přehled výsledků najdete u nás na webu www.emeraldmarvel.cz

V případě zájmu o štěně z tohoto spojení mě neváhejte kontaktovat emailem: napsat email

Naše webové stránky: www.emeraldmarvel.cz

Najdete nás i na facebooku: Emerald Marvel kennel

Cena: dohodou

plemeno: Výmarský ohař
varieta: Krátkosrstý
počet štěňat: 1 pes / 1 fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: nenarozená
datum odběru: (31.05.2024) za 3 měsíce, 7 dnů
místo odběru: Šaratice (Okres Vyškov)
inzerent: Emerald Marvel
účet od: 06.06.2018
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden