topovat ověřit
  • ID: 383191
  • vloženo: 07.03.2024
  • 74x

Amík

  • Kříženci
  • darování
  • Kříženec,
  • Praha 1 (Okres Praha)

S těžkým srdcem hledáme nový milující domov pro našeho psa Amíka. Amík je pes, je mu rok a půl, váží 25 kilo a je to kříženec, dost pravděpodobně s retrívrem. Je očkovaný, čipovaný, vykastrovaný a odčervený. Je velmi čistotný, naprosto zdravý a nemá žádné zvláštní zdravotní potřeby ani omezení.
Amík je velmi energický, přátelský a miluje všechny lidi. Velmi rád se mazlí a vždy má přítulnou náladu. Naučil se ale i pochopit, když na to zrovna člověk nemá náladu. Je akční, dožadující se pozornosti, vytrvalý a dokáže být divoký, ale pod správným režimem umí být v klidu. Avšak má problém vycházet s ostatními psy, může být agresivní. Žijeme v Praze a momentálně bydlíme v bytě, bohužel nejsme schopni Amíkovi poskytnout prostředí, které potřebuje pro svou energii a aktivitu. Amík potřebuje dům se zahradou, kde se může vyběhat a užívat si života naplno.
Hledáme pro něj zodpovědné a trpělivé majitele, kteří mu budou schopni poskytnout lásku, čas a péči, kterou potřebuje, a kteří mají zkušenosti s výchovou psa s agresivním chováním vůči ostatním psům. Zapadne jako správný parťák jak do rodiny, tak u jednotlivce.
Pokud máte zájem o adopci Amíka nebo byste se rádi jen dozvěděli víc, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle Zobrazit telefon. Rád se s vámi domluvím a představíme Amíka osobně. Jak jsem již zmínil, žijeme v Praze, ale případně se můžeme nějak domluvit i mimo Prahu.
S pejskem vám dám i obojek, vodítko, kšíry, náhubek a veškeré granule a pamlsky, které v době předání zrovna budu mít.

Děkuji za váš případný zájem a těšíme se na setkání s potenciálními novými majiteli pro našeho milovaného psa.

S pozdravem,
Jakub

Cena: Zdarma

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Daruji pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (07.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 1 (Okres Praha)
inzerent: Jakub Brablc
účet od: 07.03.2024