topovat ověřit
  • ID: 377451
  • vloženo: 20.04.2023
  • 51x

LANSELOT K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

Věk: 1 rok. Nar.: 12/2021. Video:
https://www.youtube.com/watch?v=FbdNinSl7ZM
Lanselot je naprosté zlatíčko, které mělo v životě smůlu. Narodil se na špatném místě - v osadě na východě Slovenska. Potom se na něj usmálo trochu štěstí - byl zachráněn a umístěn do útulku, kde čekal na svůj domov. Netrvalo dlouho a našel se zájemce o adopci. Bohužel, v té době se začala na hlavičce Lanselota objevovat vylysalá místa. Do rodiny šel tedy nakonec místo něj jiný pejsek a Lanselota místo odjezdu do domova čekala veterinární vyšetření. Nakonec se zjistilo, že problém vznikl jako alergická reakce na vakcinaci. Nyní Lanselot znovu hledá svůj první opravdový domov.
Lanselot miluje lidi, a každou jejich pozornost. Je také kamarád s ostaními psy a fenkami. Může do rodiny k dětem, k začátečníkům, i aktivním seniorům. Je menší střední velikosti. Lanselot touží po domově, a moc si zaslouží druhou šanci. Pokud hledáte věrného a milujícího psího parťáka, budeme vděční, když mu tuto šanci dáte.
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (20.04.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020