topovat ověřit
  • ID: 377970
  • vloženo: 15.05.2023
  • 63x

LARA K ADOPCI - HLEDÁ SE ANDĚL, KTERÝ JÍ DÁ DOMOV

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Litoměřice (Okres Litoměřice)

LARA ČEKÁ NA SVOU RODINU V DOČASNÉ PÉČI U ROUDNICE NAD LABEM. Pro zájemce připraveno video. Věk: 5 let. Nar.: 10/2017.
Lara dělá v dočasné péči obrovské pokroky. Pochází z východoslovenské osady a má za sebou asi spoustu špatných zkušeností s lidmi. V útulku nechtěla vůbec vylézt z boudy, jak se bála člověka. Měla ale to štěstí, že mohla jít do dočasné péče, kde si postupně zvyká, že život nemusí být tak zlý, že lidská ruka může i hladit, že se nemusí bát celého světa. Ví už, jak funguje život v rodině, zvykla si na lidskou, psí i kočičí smečku, hygienu zvládá na jedničku. A je to to nejvděčnější, nejhodnější a nejvěrnější stvoření s nesmírně dobrým srdcem. I přes všechen strach nikdy nezareagovala agresivně. Hledá svou vysněnou rodinu. Anděla, co bude mít velké srdce, trpělivost a obrovské pochopení. Má před sebou ještě kus cesty, ale s milujícím člověkem po svém boku to zvládne. Najde se ANDĚL? Lara není příliš náročná ani aktivní. Bude vděčná za domov v domku se zahradou, kde bude moc objevovat bezpečně svět svým vlastním tempem. Pokud by měla psího parťáka, který by jí dodal odvahu a sebevědomí, bude to úplně úžasné. S kočičkami je kamarádka. Ona je opravdu ztělesněním dobra a zaslouží si tak moc SKUTEČNÝ DOMOV.
Lara je z východu Slovenska, zachráněná z osady. Je připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Hledáme někoho zkušeného se zlatým srdcem. Potřebuje správné vedení a přístup. Ona za to stojí. Je to neskutečné hodná, šikovná a krásná psí holka.
Adopce možná po několika seznámeních. Na základě adopční smlouvy a adopčního poplatku útulku 3000 Kč.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), e-mail: napsat email

Cena: 3 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (15.05.2023) Ihned
místo odběru: Litoměřice (Okres Litoměřice)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020