topovat ověřit
  • ID: 379495
  • vloženo: 31.07.2023
  • 30x

ARIELA K ADOPCI -PŘÁTELSKÁ,AKTIVNÍ,DOBRÝ HLÍDAČ

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

ARIELA ČEKÁ NA DOMOV, KDE BY JÍ DOPŘÁLI POHYB, POHLADILI A VYČESALI KOŽÍŠEK. Věk: 1 rok. Nar.: 04/2022. Ariela je mladá fenka x-NO zachráněná z východoslovenské osady. Ariela je přátelská a kontaktní. Je aktivní, líbilo by se jí v rodinném domě se zahradou, kde by se mohla vyběhat. Dům by Vám i pohlídala.
I přes to, že je přátelské povahy, ji nedoporučujeme k malým dětem. Při její aktivitě by jim mohla nechtěně ublížit.
Ariela je u nás přátelská ke psům stejné velikosti. Snese se i s fenkou, ale vůči fenkám se snaží chovat dominantně. Ve psí smečce by pravděpodobně chtěla šéfovat.
Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (31.07.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020