topovat ověřit
  • ID: 379732
  • vloženo: 14.08.2023
  • 54x

PONTO K ADOPCI - 11 MĚSÍCŮ, HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

Věk: 11 měsíců. Nar. 05/2022. Ponto je mladý pejsek střední velikosti zachráněný z východoslovenské osady. Ze začátku byl velmi bázlivý, a ze strachu kousal. V minulosti zřejmě zažil spoustu špatného, proto má strach z lidí a snaží se jim raději vyhýbat. I když postupně zjišťuje, že lidé nemusí být všichni zlí, stále se velmi bojí chlapů, manipulovat s ním mohou jen ženy. Bohužel v útulku s 250ti psy není prostor pro individuální přístup, proto by potřeboval co nejrychleji domů, kde by měl toho "svého" člověka, který mu postupně ukáže, jak krásný může psí život být. Pokud máte zkušenosti, trpělivost a citlivý a laskavý přístup, prosíme, dejte mu šanci. Když si získáte jeho důvěru, je z něho velký mazel. Ponto si rád hraje, miluje míčky a hračky. Je to učenlivý mlaďoch, který Vám bude věrným parťákem, jakmile zjistí, že už se není čeho bát. Doporučujeme jej raději do rodiny bez dětí. S ostatními psy a fenkami je Ponto kamarád.
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a bude kastrovaný.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.
Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.
Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.
Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.
Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 9 - 12 měsíců
datum odběru: (27.04.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020