topovat ověřit
  • ID: 379784
  • vloženo: 16.08.2023
  • 59x

TAMI - kříženec 25 kg - kastrovaná fenka 3 roky

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Tachov (Okres Tachov)

Tami, Tamina, tuleň obecný.... tato jemná princezna se pyšní spoustou skvělých vlastností, mezi které patří mazlivost, chytrost, vnímavost, hravost, veselost... Miluje vycházky i gaučing. Je to úžasná společnice, co se ráda motá v blízkosti svých lidí. Občas si i hraje na hlídače a umí dělat věrohodné bubáky. Ve svém doma a se svou rodinou je dokonalá sebevědomá parťačka.

ALE... toto se mění "za brankou": Vůči cizím lidem je extrémně plachá, bojí se neznámých věcí, zvuků. Vzhledem k jejím strachovým zkratům a lovecké vášni, musí být mimo domov dobře zabezpečená na vodítku, na kterém chodí precizně. Hledá zodpovědnou rodinu s domečkem a zahrádkou, se spaním doma, mimo centra velkoměst. O davy lidí v ulicích, kolony aut, ani bydlení v paneláku opravdu nestojí. Určitě dá přednost klidné rodině bez křiku, maličkých dětí a hádek. Pokud rádi doma pořádáte bujaré oslavy, velkolepé grilovačky a párty, nebude pro vás Taminka vhodná volba.
Hygienické návyky má a v době samoty nic neničí. S jinými pejsky vychází, ale potřebuje dostatek času na seznámeni a kámoše si tak trochu vybírá. Venku si cizích pejsků nijak nevšímá a spíš se jim vyhýbá. Snášenlivost kočiček, hlodavců, drůbeže a ptactva je záporná, honí a loví. Bojí se celkem dost mužů, proto bude vhodné Taminku před adopcí nejdříve navštívit.

S adopčním poplatkem 2.500,- (Naočkovaná komb vakcinou, odčervena, Bravecto proti parazitům, načipovaná, vykastrovaná). Tami pochází z útulku v Rumunsku, byla převezena legálně do azylu v Německu. Vlastní doklady o legálním převozu zvířete přes hranice.

Pokud máte o Tami zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na: napsat email
Psí útulek U Šmudliny Tachov - Vítkov.

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (03.05.2022) Ihned
místo odběru: Tachov (Okres Tachov)
inzerent: Home4Pets
účet od: 19.08.2013
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden