topovat ověřit
  • ID: 379863
  • vloženo: 20.08.2023
  • 26x

BORIS K ADOPCI - 1,5 ROKU, KLIDNÝ,UČENLIVÝ

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

Věk: 1,5 roku. Datum narození: 1.9.2021 Boris je mladý aktivní německý ovčák, vhodný zejména do rodinného domu nebo i do firmy na hlídání. Boris je přátelský k lidem, které zná, na cizí štěká. Dá se s ním ale manipulovat, je mladý, dokáže se spoustu věcí naučit. Boris je vhodný do rodiny bez malých dětí, jelikož je aktivní při běhu nebo když skáče malé dítě by nechtěně svalil na zem. Boris nemá rád jiné psy, doporučujeme ho jen jako jedináčka. Je kontaktní, chodí na vodítku – když je dlouho v kotci tehdy na vodítku více táhne. Je zvědavý, zajímá se o všechno nové, má rád procházky :-)
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.
Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.
Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.
Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. U starších psů možnost snížení poplatku.
Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (30.06.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020