topovat ověřit
  • ID: 380058
  • vloženo: 03.09.2023
  • 30x

MYŠKA - Husky x - kastrovaná fena 5 let

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Tachov (Okres Tachov)

Oči jak jasná obloha, úsměv letního slunce, třpytivá krása severu.... to je popis Myšky vzhledu ❤

ALE! Myška se narodila a vyrostla bez kontaktu s lidmi a běžným světem. V kombinaci s její povahou a plemennou příslušností je taková, jaká je. Tato sněhobílá kráska k nám přišla jako velmi plachá a asociální roční slečna. Ušla u nás velký kus cesty, ale v novém domově bude začínat znovu od začátku. Nebyla týraná, ani nemá s člověkem špatné zkušenosti, tudíž u ní nejde o nápravu či odstraňování důsledků špatného zacházení. Je to jako měnit povahu člověka. Nelze očekávat, že ji nová rodina jen tak vezme na vycházku. Není mazlící typ. O přímý fyzický kontakt s člověkem nijak nestojí. Může trvat dlouhé měsíce, než si na novou rodinu přivykne a začne spolupracovat.

Jinak jde o veselou a dovádivou psí holku, která vymýšlí lumpárny. Je jí dobře v psí smečce. Velmi dobře vychází se psy i fenami. Je hravá a při hře dost temperamentní. Proto v nové rodině POTŘEBUJE vyrovnaného a hravého psího parťáka na lítání. Není vhodná k malým psíkům a štěňátkům, psím seniorům, molossům ( pokud takový pejsek bude dalším -3.,4. ve smečce, nevadí).

Nevhodná ke kočičkám, drůbeži a hlodavcům. Naprosto nevhodná do bytu.

Nezbytný je dobře oplocený pozemek a kotec(omezený prostor). Vhodný domov pro Myšku je u rodinného domku na okraji vsi či města s přírodou za plotem. Kdo jste z bytu, centra obce a nemáte už doma psa - NEPIŠTE !!! Děkujeme za pochopení.

S adopčním poplatkem 2.500,- ( naočkovaná kombinovanou vakcínou, odčervená, odblešená Bravecto, vykastrovaná a načipovaná ).


Psí útulek U Šmudliny Tachov-Vítkov.

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (01.04.2021) Ihned
místo odběru: Tachov (Okres Tachov)
inzerent: Home4Pets
účet od: 19.08.2013
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden