topovat ověřit
  • ID: 380169
  • vloženo: 10.09.2023
  • 15x

ŠIMON K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

ZE ŠIMONA SE STAL MAZLIVÝ A KONTAKTNÍ PEJSEK. PŘÁLI BYCHOM MU, ABY DALŠÍ ČÁST ŽIVOTA UŽ MOHL STRÁVIT V BEZPEČNÉM A KLIDNÉM PROSTŘEDÍ. HLEDÁME PRO NĚJ DOMOV, KDE BY MĚL PÉČI A LÁSKU, KDE BY MĚL DOSTATEK POHYBU, KDE BY HO NĚKDO HLADIL A ČESAL MU KOŽÍŠEK. ČEKÁ V KOTCI VELKÉHO A RUŠNÉHO ÚTULKU UŽ MĚSÍCE. STÁLE ALE VĚŘÍME, ŽE JEHO VYSNĚNÝ ČLOVĚK NA NĚJ NĚKDE ČEKÁ, A NAJDE SI HO. Věk: 7 let. Nar.: 02/2016.
Video:
https://www.youtube.com/watch?v=xQhM_BLyBAY
Šimon je pejsek střední velikosti zachráněný z východoslovenské osady. Zpočátku byl bázlivý, neznal pohlazení ani kontakt s lidmi. Po čase stráveném v útulku je z něj mazlivý a kontaktní pejsek. V novém prostředí však může být znova nejistý. Hledáme pro něj rodinu, která mu dá čas, aby nabyl v novém domově pocitu bezpečí.
Šimon je snášenlivý s ostatními psy i fenkami. Může tedy i do domova, kde už nějací psí parťáci jsou. Je středně aktivní. Bylo by mu nejlépe v rodinném domku, kde by měl k dispozici zahradu. Potřeboval by se dostat trochu do kondice, v útulku mu bohužel pohyb nedokážeme zajistit:-( Zvykl by si ale i životu v bytě.
Šimon je dobrosrdečný, ale kvůli možné plachosti a nejistotě ho raději nedoporučujeme k dětem.
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.
Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.
Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.
Adopční poplatek - u psích seniorů dohodou - jinak běžně 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci.
Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 5 - 8 let
datum odběru: (21.07.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020