topovat ověřit
  • ID: 380190
  • vloženo: 12.09.2023
  • 101x

Whippet / Vipet s PP - volný pejsek

  • Whippet
  • na prodej
  • s PP,
  • Černošice (Okres Praha - západ)

Hledáme milující domov pro chlapečka whippeta s PP (Captain Berry Fast Beat)

Berry je velmi kontaktní pejsek s přátelskou povahou. Moc rád se mazlí, hraje s dětmi a bude skvělým parťákem na procházky nebo do sportu. Výstavy ani závody nejsou podmínkou, každopádně pro běhání má velké předpoklady. Nyní mu jsou 4 týdny a k odběru bude od poloviny října 2023. Bude očkovaný, pravidelně odčervovený, čipovaný, s pet pasem, zvyklí na děti a ostatní pejsky. Bude mít výbavičku do začátku (granule, konzervy, podložky, deku, obojek, vodítko, hračku, obleček). Dále bude odcházet s kupní smlouvou a bude zkontrolovaný veterinářem spolu s lékařskou zprávou.

Maminkou je naše odchovankyně z vrhu "A" whippetů -> Angel Star Fast Beat přezdívaná BiBi

Bibinka má skvělou vyrovnanou, přátelskou a hravou povahu. Velmi miluje děti, lidi i ostatní pejsky a umí to roztočit i na coursingu❤️

Tatínkem vrhu je famózní pes Apollon Bon Esprit ❤️ přezdívaný Api.

Api je skvělý a rychlý závodník, který vyhrává jeden dostih za druhým. Má na kontě celkem 12x CACT (1. místo) a 1x CACIL (1. místo na mezinárodním závodě). Každopádně nás si získal hlavně svoji skvělou přátelskou povahou.

V naší chs si zakládáme na zdravotních vyšetření rodičů štěňátek, takže i Bibinka i Api mají vyšetřené srdíčko (bez nálezu) a oba mají vyšetření na myostatin s výsledkem N/N.

Budoucí rodina je vítána na osobní návštěvě v naší chs u Prahy, kde se může seznámit s maminkou, babičkou a dědečkem štěňátek.

Veškeré informace Vám rádi sdělíme na tel: Zobrazit telefon nebo emailu: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Whippet
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (18.10.2023) za 22 dnů
místo odběru: Černošice (Okres Praha - západ)
inzerent: Lucie Kohoutová
účet od: 09.12.2022