topovat ověřit
  • ID: 380253
  • vloženo: 15.09.2023
  • 37x

KARLITA K ADOPCI - 1 ROK, ČEKÁ NA SVÉHO ANDĚLA

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

KARLITA ČEKÁ NA SVŮJ PRVNÍ OPRAVDOVÝ DOMOV. NA "SVÉHO" ČLOVĚKA, KTERÝ JI BUDE MILOVAT A OPEČOVÁVAT, A KTERÉMU BUDE MOCT BÝT VĚRNOU PARŤAČKOU.
Věk: 1 rok. Nar.: 08/2022. Karlita je roční fenečka střední velikosti zachráněná z východoslovenské osady. Neznala kontakt s člověkem, neznala pohlazení, péči. Chodila hladová kolem popelnic a hledala si jídlo. Záchranou se jí změnil celý svět. Má obrovskou radost s dobrého jídla, učí se kontaktu s lidmi. Na novém místě se ještě ze začátku bojí. Je vhodná do rodiny, kde mají už nějaké zkušenosti s pejsky, do klidného prostředí. Nedoporučujeme ji do rodiny s malými dětmi, Karlita má stále strach z prudších pohybů.
Karlita je snášenlivá s ostatními pejsky a fenkami, nejlépe stejné velikosti. Může tedy i do rodiny, kde by měla psí kamoše, kterří by ji dodali sebevědomí.
Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (15.09.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020