topovat ověřit
  • ID: 380770
  • vloženo: 16.10.2023
  • 97x

ŠTĚŇÁTKA ZLATÉHO RETRIEVERA S PP, ZAHRANIČNÍ KRYTÍ

  • Zlatý retrívr
  • na prodej
  • s PP,
  • Plzeň (Okres Plzeň - město)

Přijímáme rezervace na poslední světle zlatá až zlatá štěňátka z našeho vrhu “J” - 2 pejsky a 1 fenečku, kteří se narodili 19. září 2023, k odběru do milujících rodin budou od 14. listopadu 2023.
Jedná se o zahraniční krytí, otec štěňat import Estonsko, žije ve Švýcarsku, matka štěňat import Francie.
Jako u všech našich vrhů se i zde jedná rodokmenově o velmi atraktivní skladbu výjimečných, pouze zahraničních, prověřených psů pevného zdraví, typických povah a krásného exteriéru.
Oba rodiče našich štěňat jsou povahově typickými jedinci svého plemene s výbornými nadstandardními zdravotními výsledky včetně veškerých genetických testů a oční oftalmologie zahrnující gonioskopii. Oba rodiče jsou velmi šikovní jak na poli výstavním, tak na tom pracovním. Matka štěňat je velmi úspěšnou výstavní fenou - Mezinárodní šampion krásy, Mezinárodní výstavní šampion, Český a Maďarský junior šampion, Český šampion, Český Grandšampion, Německý, Rakouský a Švýcarský šampion. Rovněž má složenou loveckou upotřebitelnost s titulem res. CACT.
Otec štěňat je rovněž úspěšný - Německý šampion, šampion San Marina, Polský šampion a Švýcarský veterán šampion. Aktivně se věnuje dummy tréninkům.
Všem našim štěňátkům každého vrhu se u nás dostane maximálně péče, odchovávané výhradně v domácím rodinném prostředí, výborné výživy (Štěňátka vyrůstají mimo jiné na granulích Acana/Orijen.) a později i řádné socializaci úměrné věku štěňátka. Do nových rodin odcházejí s řádnou Kupní smlouvou, Průkazem původu FCI, Mezinárodním očkovacím průkazem (Samozřejmostí je stálý veterinární dohled, očipovaní štěňátka, minimálně 1x očkování, vícero pravidelných odčervení.), Manuálem ke štěňátku a Dárkovým balíčkem pro štěňátko zahrnující vše potřebné do nového domova - např. misku, obojek, vodítko, granulky do prvních dní, hračky apod.
Trvalý chovatelský servis a kontakt s námi po dobu života jedince je u nás samozřejmostí.
Před závaznou rezervací štěňátka, respektive před případným odběrem štěňátka jsou nutné minimálně 2 osobní návštěvy!
Pro více informací o rodičích, fotografií rodičů a štěňátek se na nás neváhejte obrátit, preferujeme komunikaci přes e-mail, kde se případně poté domluvíme dle časových možností na telefonický hovor.

Cena: dohodou

plemeno: Zlatý retrívr
počet štěňat: 3 psy / 4 fenky
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (14.11.2023) Ihned
místo odběru: Plzeň (Okres Plzeň - město)
inzerent: Karolina Camian’s
účet od: 21.09.2023