topovat ověřit
  • ID: 380808
  • vloženo: 18.10.2023
  • 41x

BRIX K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VHODNÝ K DĚTEM

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Hodonín (Okres Hodonín)

BRIX JE ROČNÍ VESELÝ, MILÝ, PŘÁTELSKÝ PEJSEK MENŠÍ STŘEDNÍ VELIKOSTI (cca 10-12kg). HLEDÁME PRO NĚJ DOMOV, KDE BUDE MOCT BÝT SOUČÁSTÍ RODINY. JE VHODNÝ DO RODINY S DĚTMI.

Edit: Brix se v útulku neskutečně změnil. Z pejska, kterého lidi spíše nezajímali, protože na jejich pozornost nebyl zvyklý, je super psí parťák - umazlený, pozorný a učenlivý, stále dobře naladěný. Chvíle s člověkem si nesmírně užívá - miluje procházky, rád by si hrál a mazlil se. Má rád pamlsky, bude se s ním skvěle pracovat.

Příběh Brixe je smutný, ale bohužel ne ojedinělý :-( Krátkosrstý pejsek této velikosti a povahy potřebuje být součástí rodiny. Ve štěněcím věku potřebuje objevovat, poznávat, a zároveň být veden a vychováván. Potřebuje také pozornost a pomazlení.

Bohužel nic z toho pro Brixe nebyla pravda. Byl zavřený do kotce, nikdo se mu nevěnoval, nikdo si s ním nehrál, nechodil na procházky, nikdo mu neukázal opravdový svět. Nakonec byl odvezen do útulku s nálepkou "nezvladatelný". Pro Brixe byl ale útulek vlastně vysvobozením a šancí na nový a mnohem lepší život. Už i v útulku má více pohybu a pozornosti. Zezačátku v útulku lidi naprosto ignoroval, teď už zjišťuje, že kontakt s nimi je fajn. Dostane se také na procházku, kde na vše kouká s údivem, a je naprosto šťastný za možnost pohybu a objevování všeho nového.

Brix je připravený jít do "skutečného domova". Hledáme pro něj rodinu / člověka, který má se psy zkušenosti a bude umět napravit, co původní rodina napáchala. Brix bude potřebovat dohnat vše ve výchově i socializaci. Jakmile mu někdo ukáže, jak věci správně mají fungovat, bude z něj pohodový a vděčný pejsek. Určitě je vhodný k aktivním lidem, které bude rád doprovázet při všech aktivitách.

Odkaz na video s Brixem:

https://youtu.be/iiEd0y1ySDw

S Brixem se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.

Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), e-mail: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 9 - 12 měsíců
datum odběru: (28.08.2023) Ihned
místo odběru: Hodonín (Okres Hodonín)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020