topovat ověřit
  • ID: 381122
  • vloženo: 06.11.2023
  • 35x

SHADOW K ADOPCI - HLEDÁ SKUTEČNÝ DOMOV

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

Věk: 5 let. Nar.: 03/2018. Shadow je pejsek střední velikosti zachráněný z východoslovenské osady. Shadow byl ze začátku naprosto divoký pes, nekontaktní, bál se lidí, ze strachu utíkal před každým. Pravděpodobně si s lidmi zažil jen zlé, a proto jim nevěřil. V útulku ale udělal velké pokroky, je přátelský a více kontaktní. Na novém místě se ale může znovu bát. Shadow hledá páníčka, který má zkušenosti a pomůže mu zjistit, že už je v bezpečí, dodat sebedůvěru, bude mu oporou, a ukáže mu, jak krásný psí život může být. Potřebuje citlivý a laskavý přístup, člověka, který umí být trpělivý a dopřeje mu potřebný čas, aby si na vše zvykl.
Když se Shadow bojí, neprojevuje se agresivně, ale utíká se schovat na bezpečné místo. Kvůli jeho bojazlivosti jej ale raději nedoporučujeme do rodiny s dětmi.
Shadow je kamarád s fenkami. Se samci se u nás kamarádit nechce. Společnost sebevědomé psí kamošky by mu v novém domově mohla pomoct.
Videa pro zájemce připravena.
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (26.07.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020