topovat ověřit
  • ID: 381156
  • vloženo: 08.11.2023
  • 101x

Štěňata spojení Flat coated retrívr+BO Malinois

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Chotilsko (Okres Příbram)

2.12.2023 - dnes jsou to přesně 2 měsíce od narození štěňátek a už je ideální čas si je odvést do nových domovů. Přijedete si pro jedno z nich i vy? ????

Jsou u nás ještě 3 holky a 4 kluci. Z toho 1 pejsek a 1 fenka rezervovaní, volní jsou tedy 3 kluci a 2 holky.

2.10.2023 se naší ÓM narodilo 10 štěňátek. 5 chlapečků a 5 holčiček. Hledáme pro ně průvodce a parťáky s Dobrým srdcem a zodpovědným přístupem na jejich cestu životem.

ÓM je čistokrevný Belgický ovčák Malinois (bez PP). Tatínek Lucky je čistokrevný (včetně PP) Flat coated retrívr (Hladkosrstý retrívr). Oba rodiče jsou plně zdraví.

Lucky je přátelský a klidný pes žijící s důchodcem.

ÔM je přátelská ke všem lidem a velmi ohleduplná k malým dětem. Od štěněte je velmi disciplinovaně vedena, je hodně aktivní, vysoce inteligentní a učenlivá. Je nekonfliktní a dobře vychází s ostatními psi.


Všechny šťěňátka jsou zdravé, silné a velmi rychle rostou. Zatím se vzhledem podobají Luckymu. Jsou černé, některé mají bílou náprsenku nebo bílé packy. Po mamince jsou učenlivý a inteligentní. Velmi rádi se mazlí. Každý den si s nimi hrají děti a i do budoucna budou pro děti skvělými parťáky. Budou potřebovat dostatek pohybu, ideálně dům se zahradou nebo pravidelné procházky.

Štěňátka jsou venku kde mají boudu s výběhem jehož součástí je i zatravněný prostor kam se štěňátka naučila chodit kakat a čůrat. Pravidelně je bereme dovnitř do domu, takže jsou zvyklá i na vnitřní prostředí. Jsou denně v kontaktu s námi, s dětmi s ÓM a s “tetou” Tarou (další fenka která s námi žije). Postupně je seznamujeme s dalšími psi.

Štěňátka jsou odčervená, velmi dobře socializovaná a zvyklá na lidi i psi. Jí vařené a na kašičky rozmixované jídlo a namočené granule, jsou zvyklá na vnitřní i venkovní prostředí a ví, že na záchod se chodí na trávu.

Zveme vás k nám se na štěňátka přijet podívat a vybrat si to se kterým si budete nejvíce rozumět.

My i štěňátka se na vás těšíme. :)

Pokud budou pro někoho překážkou peníze a bude o štěňátko velmi stát, jsme ochotni jít s cenou dolů. Je třeba se ale zamyslet nad tím jestli budete schopni pejska následně plnohodnotně živit protože každoměsíční náklady budou 1-2.000Kč.

Pro více informací nám zavolejte, napište do zpráv nebo na e-mail a pokud chcete mít štěňátka dál na očích, přidejte si náš FB profil do přátel. Přidáváme tam další fotky a videa.

Lokalita: 262 03 (PSČ)
email: napsat email
FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
počet štěňat: 5 psů / 5 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 4 měsíce
datum odběru: (01.12.2023) Ihned
místo odběru: Chotilsko (Okres Příbram)
inzerent: Arthur Namara
účet od: 08.11.2023
ODPOVĚDĚT >> telefon neuveden