topovat ověřit
  • ID: 381326
  • vloženo: 18.11.2023
  • 23x

NEVADA K ADOPCI - PŘÁTELSKÁ, KONTAKTNÍ, K DĚTEM

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

NEVADA JE MILÁ A VDĚČNÁ FENEČKA, KTERÁ MOC TOUŽÍ UŽ TAKÉ POZNAT OPRAVDOVÝ DOMOV. BUDE VDĚČNÁ ZA KAŽDOU POZORNOST, POHLAZENÍ, PROCHÁZKU. V ÚTULKU UŽ ČEKÁ VELMI DLOUHO A PŘITOM MÁ TAK SKVĚLOU POVAHU. MŮŽETE MRKNOU NA VIDEA - NEVADA JE OPRAVDU MILÁČEK :-)

Odkazy na videa s Nevadou:

https://youtu.be/wA-MYhNqWmY

https://youtu.be/pXoLafO8zGI

Věk: 2 roky. Nar.: 08/2021.

Nevada je přátelská, milá a kontaktní fenečka střední velikosti. Má ráda lidi, učí se chodit na vodítku. Nevada má ráda procházky a pohyb, což jsou věci, kterých je v útulku žalostně málo:-( Líbilo by se jí v domku se zahradou, ale zvykla by si i v bytě s aktivní rodinou.
Nevada je přátelská k ostatním psům (samcům). S fenkami se u nás kamarádit nechce.
Je vhodná do rodiny s dětmi, i k aktivním seniorům.
Připravena na adopci - odčervená, odblešená, očkovaná, čipovaná a kastrovaná. Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy. Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu. Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou. Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (27.09.2023) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020