topovat ověřit
  • ID: 383071
  • vloženo: 01.03.2024
  • 42x

Frida

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

FRIDA je fenka, která měla své majitele, ale ti se jí zbavili jako nepotřebného kusu hadru a odevzali jí chytačům z "psího koncentráku". Fenku se podařilo zachránit a dostat do bezpečí. Frida i přes to, jak se k ní lidé zachovali v ně neztratila důvěru a je to velmi milá a mazlivá holčička. Frida je asi 2 roky stará, kastrovaná, očkovaná a má pas. Je velmi mazlivá, miluje lidi, děti, má ráda i jiné psy, bohužel nemáme vyzkoušeno jak se chová ke kočkám.. Frida umí chodit na vodítku a je to skvělý pes. Tato holčička se již nesmírně těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Za to co prožila si to určitě zaslouží, co říkáte?

Mějte, prosím, na paměti, že tato holčička zatím nepoznala mnoho hezkého a že je potřeba jí věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Fridu hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024