topovat ověřit
  • ID: 383127
  • vloženo: 04.03.2024
  • 67x

Přijímáme rezervace na štěňátka vrhu B

  • Výmarský ohař krátkosrstý
  • na prodej
  • s PP,
  • Skalice u České Lípy (Okres Česká Lípa)

Chovatelská stanice výmarských ohařů krátkosrstých "od Rebenky" přijímá rezervace na štěňátka vrhu "B", která budou narozena v polovině března 2024 a k odběru v druhé polovině května 2024.

Otcem budoucích štěňátek je skvělý a na svůj mladý věk, již velmi zkušený pes EDDY II VOM ERLABACH  pana Milana Kazdy, který je dlouholetým a velmi úspěšným chovatelem a úspěšným "výcvikářem". EDDY II  úspěšně absolvoval podzimní zkoušky, lesní zkoušky, zkoušky vodní práce a především je všestranným klubovým vítězem 2023, Českým šampiónem práce všestranných zkoušek pro ohaře.  Po stránce exteriéru za vše odpovídají výsledky na výstavách. Jedná se velmi vyrovnaného, pracovitého, intenzívně využívaného psa v myslivecké praxi.

Budoucí matka "BELLA" (Bona z Vinohradských polí) úspěšně absolvovala podzimní zkoušky, lesní zkoušky, barvářské zkoušky a úspěchy sklízí i na výstavách díky svému elegantnímu tělu. Jedná se o vyrovnanou, klidnou a pracovitou fenku se skvělým exteriérem a zároveň je skvělým rodinným parťákem.

Budoucí štěňátka mají předpoklad díky tomuto spojení být úspěšná jak na poli výstavním, tak na poli pracovním a být využívána v myslivecké praxi, ale také do chovu nebo být skvělými rodinnými parťáky.

Již nyní přijímáme REZERVACE na štěňátka z tohoto skvělého spojení dvou výborných zástupců výmarských ohařů. Rezervaci můžete poslat na emailovou adresu: napsat email nebo telefonovat či psát na telefon Zobrazit telefon. Uveďte zda máte zájem o fenku nebo pejska.

Cena: dohodou

plemeno: Výmarský ohař
varieta: Krátkosrstý
počet štěňat: 1 pes / 1 fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: nenarozená
datum odběru: (24.05.2024) za 1 měsíc, 0 dnů
místo odběru: Skalice u České Lípy (Okres Česká Lípa)
inzerent: od Rebenky
účet od: 30.08.2023