topovat ověřit
  • ID: 383140
  • vloženo: 05.03.2024
  • 7x

Bella

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

BELLA (BS) Belle je 6 let, je vázaná na lidi a ráda si hraje Miluje míčky je mazlivá, krásná Má radši menší psy, u větších psů uplatňuje svou dominanci. Zbožňuje lidi a miluje děti. Bella je ušlechtilá a hodná, akorát kvůli své velikosti neměla zatím šanci najít si svůj vlastní vysněný domov. Bella je kastrovaná, očkovaná, čipovaná a má vlastní pas. Miluje vše živé, jen co moc nemusí jsou kočky. Bella umí chodit na vodítku a je to skvělý pes. Tato holčička se již nesmírně těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Za to co prožila si to určitě zaslouží, co říkáte?

Mějte, prosím, na paměti, že tato holčička zatím nepoznala mnoho hezkého a že je potřeba jí věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Bellu hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 5 - 8 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024