topovat ověřit
  • ID: 383253
  • vloženo: 10.03.2024
  • 37x

Benji

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

❤️ BENJI ♂ - hledá domov

3 roky
✔️ psi
❓ kočky
✔️ děti

BENJI (BS) je tříletý pejsek menšího vzrůstu asi 15 kg, který byl zachráněn z velmi špatných podmínek. Vzhledem k tomu, že má zvětšené srdce, bere na to léky a doufáme, že bude i nadále vše v pořádku. Je to velmi veselý chlapec a zaslouží si svou šanci a trvalý domov.
Benji je takový roztomilý pejsek, který miluje ostatní psy, děti, lidi, chce lásku a chce jen to jediné, mít někde konečně domov

Mějte, prosím, na paměti, že tento chlepeček zatím nepoznal mnoho hezkého a že je potřeba mu věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Benjiho hledáme v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024