topovat ověřit
  • ID: 383851
  • vloženo: 22.04.2024
  • 136x

Štěňátka výmarského ohaře s PP - volný pejsek

  • Výmarský ohař krátkosrstý
  • na prodej
  • s PP,
  • Skalice u České Lípy (Okres Česká Lípa)

Štěňátka vrhu „B“ naší CHS „od Rebenky“ vržena dne 20. 3. 2024 naší fence BELLE, která je úžasnou mamkou starající se o svá štěňátka neúnavně dnem i nocí!
Většina našich štěňátek již má své nové páníčky, ale ještě hledáme pro našeho krásného, zdravého, prostě úžasného pejska, který bedlivě vyhlíží svého milujícího páníčka. „Nemusím jít do myslivosti, ale byl bych rád..., ale určitě budu skvělým parťákem pro aktivní lidi nebo rodiny., které baví nejen pobyt v přírodě.“
Jde o i povahově krásné spojení lovecky vedených rodičů. Oba rodiče mají úspěchy na zkouškách i výstavách. Štěňátka mají potenciál skvělých společníků jak po pracovní stránce, pokud se budou věnovat myslivosti, tak i jako rodinní společníci.
Matka “Bella” má lovecké zkoušky včetně barvářských, kde se stala vítězem zkoušek, otec “Eddy” intenzívně využívaný v myslivecké praxi a v roce 2023 klubový všestranný vítěz, Český šampion práce
K odběru budou štěňátka v druhé polovině května 2024.
Do nových rodin budou odcházet čipovaná, odčervená, socializovaná, s Petpasem, s řádnou veterinární prohlídkou, s chovatelskou příručkou a nabídkou chovatelského servisu.
Vše o rodičích a o naší chovatelské stanici na: www.odrebenky.cz
E-mail: napsat email
Kontakt: Zobrazit telefon - Mgr Jiřina Podlahová

Cena: dohodou

plemeno: Výmarský ohař
varieta: Krátkosrstý
počet štěňat: 3 psy / 4 fenky
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: s PP
stáří pejska: 0 - 2 měsíce
datum odběru: (18.05.2024) Ihned
místo odběru: Skalice u České Lípy (Okres Česká Lípa)
inzerent: od Rebenky
účet od: 30.08.2023