topovat ověřit
  • ID: 384240
  • vloženo: 19.05.2024
  • 28x

Monty

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Slabce (Okres Rakovník)

Ahoj, já jsem Monty. Neměl jsem úplně pěkný start do života, můj první páníček si myslel, že návštěva veteriny znamená vyhozené peníze a kvalitní krmení je prý moc drahé, tak jsem dostával nejlevnější granule s mlíkem. Ale v mém novém dočasném domově dostávám jen to nejlepší a chutná mě všechno. Prý jsem až hodně dobrý strávník a sežeru na co přijdu nejvíc mi chutná kůra ze stromu, panečku, to je mňamka. Jsem velice kontaktní pejsek, miluji lidi a vše co dělají, musím dělat taky. Mám rád vodu, rád se koupu a koupat se musím, protože se občas vyválím v něčem moc "voňavém", teta tomu říká ho..no . Už mám za sebou první očkování, čipování i ošetření proti blechám a klíšťatům. Dokonce mi brali i krev toho jsem se teda trošku bál, ale když mi paní veterinářka slíbila , že dostanu dobroty, tak jsem se nechal. Zjistili, že mám sníženou funkci štítné žlázy, ale to mohlo způsobit nesprávné krmení, kontrolní testy se musí zopakovat za 3 měsíce. Potom teprve budou výsledky vypovídající a uvidí se, jestli bude nutné nasadit léky nebo ne. Mám hygienické návyky zmáknuté tak na 80%, ještě se mám co učit. Ale pořád jsem štěňátko. Rád chodím na procházky, se všemi zvířátky jsem kamarád a miluji děti. Tak to je všechno o mě.
Tety ze spolku čekají, že se ozve ten nejúžasnější páníček, nejlépe takový, který už zná šarpeje, bude mít se mnou spoustu trpělivosti a dá mě celé své srdce.
Pokud jste se do Montyho zamilovali, napište nám na mail napsat email v jakých podmínkách by u vás žil a co nejvíce podrobností o vás. Můžete také využít Dotazník pro zájemce o adopci https://docs.google.com/.../1mob93tO9W6B8rIC8jTktmZC.../edit.
Monty půjde do adopce po předkontrole nového domova, podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti a úhradě adopčního poplatku.

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 4 - 9 měsíců
datum odběru: (19.05.2024) Ihned
místo odběru: Slabce (Okres Rakovník)
inzerent: Šarpej v nouzi z.s.
účet od: 03.04.2020