topovat ověřit
  • ID: 385000
  • vloženo: 08.07.2024
  • 5x

ORBIT K ADOPCI - 5 LET, CITLIVÝ,MUSÍ SE NA NĚJ POM

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Brno (Okres Brno - město)

video s Orbitem zde:
https://youtu.be/DS-P7NQsa4w

Věk: 5 let. Datum narození: 01.10.2018 Orbit je 5 letý pejsek, kterého jsme odebrali z řetězu. Orbit neznal jaké je to mít laskavou rodinu, neznal pohlazení ani dobré jídlo. Žil v blízkosti lidí, ale nikdy se ho nikdo nedotkl. Orbit až v naší péči zjišťuje, že hlazení je příjemné. Při manipulaci /očkování, zvedání/ se ale lekne a naznačí že chce pokousat. Orbit potřebuje citlivý a laskavý přístup, zkušeného člověka. Orbit se naučil pěkně chodit na vodítku, netáhne, krásně se venčí. Je méně aktivní, nevyžaduje mnoho pohybu. S jinými pejsky je snášenlivý, ale drží si odstup, chce mít svůj prostor. Nemá rád, když jiný pejsek položí na něj tlapku nebo na něj skáče. Doporučujeme jej do rodiny bez dětí, k dospělým lidem i seniorům, kde by měl svůj klid.
Připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.
Momentálně se nachází v útulku na Slovensku. Při adopci do ČR je zajištěn převoz do Brna či Prahy.
Adopcí nejenže poskytnete domov tomuto opuštěnému psíkovi, ale zároveň se uvolní místo pro další záchranu.
Občanské sdružení Pomoc psíkom na východním Slovensku ve Veľkých Kapušanech doslova zachraňuje zvířata před týráním, hladem, smrtí. Situace v tamních romských osadách je velmi zlá. Psi se zde nekontrolovatelně množí, žijí v otřesných podmínkách – na řetězech, bez vody a jídla, bez přístřešku. Zvířata jsou týrána a zabíjena. Řešením by byl jen zákaz chovu zvířat v těchto osadách, za který se stále bojuje. Ale dokud nezakročí ti, kteří situaci můžou změnit, nezbývá, než stále dokola odchytávat další a další ubohá zvířata, zachraňovat je a hledat jim domovy. Kapacita útulku je však omezená, proto jsou další záchrany možné jen, pokud se podaří najít nové domovy pro zvířata, která v útulku jsou.
Adopční poplatek 3.000 Kč zahrnuje očkování, čipování, odčervení, odblešení, EU pas; U dospělých psů kastraci. U starších psů možnost snížení poplatku.
Poplatek za dopravu do ČR je 1.000 Kč. Trasa je většinou - východ Slovenska - Bratislava - Brno - a polovina cest i Praha.
Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a u štěňat kastrace ve vhodném věku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), Zobrazit telefon (telefon SK - majitelka útulku), e-mail: napsat email
FB: https://www.facebook.com/pomocpsikomvychod/


https://youtu.be/DS-P7NQsa4w

Cena: 4 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (01.02.2024) Ihned
místo odběru: Brno (Okres Brno - město)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020