topovat ověřit
  •  
  • vloženo: 17.09.2019
  • 173x

ze Sukorad

  • Chováme: Jezevčík
Náhled

Jak, proč a kdy naše stanice vznikla?

Naše chovatelská stanice byla založena v roce 2004 z čisté lásky k jezevčíkům.

Proč jsme se rozhodli právě pro zvolená plemena?

Kdo zná jezevčíky, tak pochopí :)

Jaký byl náš první pejsek? Jak jsme k němu přišli?

Jezevčíci k naší rodině patří od roku 1996, kdy jsme si pořídili Bena - tehdy ještě pejska bez PP. Beníka jsme tehdy měli mimo jiné pro lovecké účely a kouzlu jezevčíků jsme díky němu podlehli. Dalším jezevčíkem byla proto fenka s PP, se kterou jsme založili chovatelskou stanici.

Jaký servis nabízíme novým majitelům? Jsme s nimi v kontaktu?

Chovatelský servis je samozřejmostí. Majitel se na nás může kdykoli a s čímkoli obrátit. Rádi zůstáváme dále v kontaktu.

Naše motto

Naši jezevčíci žijí v rodinném prostředí, k dispozici mají velký dvůr a tím možnost neustálého pohybu. Někteří jsou využíváni i v myslivecké praxi, s některými se věnujeme výstavám. I přes dlouholetou praxi zůstáváme malou rodinnou chovatelskou stanicí, ve které jsou štěňátka jednou do roka... někdy ani to ne :) Dbáme na kvalitu našeho chovu a to především výběrem kvalitního krycího psa hodícího se k naší chovné fence. Štěňátka z naší chovatelské stanice jsou vychovávána v domě i venku a ve společnosti ostatních členů smečky. S našimi odchovy rádi zůstáváme v kontaktu a v případě zájmu jejich páníčků, velice rádi poradíme s výchovou, výstavami či výcvikem na zkoušky.

stanice založena: N\A
sídlo stanice:   Středočeský kraj / okr. Mladá Boleslav / Sukorady
registrována u: FCI
chovná plemena: Jezevčík