topovat ověřit
  •  
  • vloženo: 25.09.2019
  • 110x

Webfordog

  • Chováme: Bígl, Čivava
Náhled

Jak, proč a kdy naše stanice vznikla?

Zde napište, co Vás vedlo k tomu, že jste si založili svou stanici. Jak to celé začalo, co Vás k tomu vedlo a kdy padlo definitivní rozhodnutí. Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat. Doporučujeme ale, abyste vyplnili alespoň nějaká pole, ať stránka není prázdná.

Proč jsme se rozhodli právě pro zvolená plemena?

Zde napište, proč jste se rozhodli pro své plemeno. Čím Vás vaše plemeno okouzlilo? V čem je jiné, než ostatní psi? Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Jaký byl náš první pejsek? Jak jsme k němu přišli?

Zde můžete popsat Váš první kontakt se psem. Někteří se se psi setkávali třeba u babičky, jiní, kteří měli více štěstí, měli pejska už jako malé děti. Můžete psát o jakýchkoliv zkušenostech s Vaším prvním pejskem. Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Jaké máme zásady a cíle v chovu?

Toto je velice důležitá otázka a spoustu zájemců bude zajímat, jelikož podle Vašich zásad se mohou pro Vaši stanici definitivně rozhodnout. Bylo by fajn , kdybyste v tomto bodu byli upřímní. Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Jakých akcí se s pejskem zúčastňujeme?

Jistě každý chovatel se svými psi jezdí na různé klubové akce. Někteří se svou smečkou páchají i jiné aktivity, jako jsou různé psí sporty, canisterapie, apod. Nebojte se všechny akce vypsat. Každý zájemce o štěně rád uvidí, že jste s pejsky aktivní. Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Jakých úspěchů jsme s pejsky dosáhli?

Zde můžete vypsat všechny úspěchy celé Vaší smečky. Mezi úspěchy se počítá i Vaše osobní úspěchy, jako je prodej štěňat do zahraničí, nebo to, že si Vaše štěně koupil někdo známý, apod. Nebojte se vychválit :-) Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Jaký servis nabízíme novým majitelům? Jsme s nimi v kontaktu?

Zde napište, jaký servis a záruky novým majitelům nabízíte. Pokud si s čímkoliv nebudete vědět rady, napište nám. Rádi Vám pomůžeme. Jsme k dispozici na mailu podpora@webfordog.cz Pokud toto pole nevyplníte, otázka se nebude zobrazovat.

Naše motto

Zde napište krátké "motto", které vystihuje charakter vaši stanice.

Náhled
stanice založena: 25.09.2019
sídlo stanice:   Jihočeský kraj / okr. Tábor / Hodětín
registrována u: FCI
chovná plemena: Bígl, Čivava