topovat ověřit
  •  
  • vloženo: 02.06.2022
  • 65x

Sub alis angeli

  • Chováme: Australský ovčák
Náhled

Jak, proč a kdy naše stanice vznikla?

Stanice vznikla v roce 2021, abychom mohli nabídnout toto úžasné plemeno i lidem, kteří nechtějí chodit po výstavách, ale hledají čtyřnohého parťáka, který jim zpříjemní jejich aktivní život.

Proč jsme se rozhodli právě pro zvolená plemena?

Australský ovčák je neuvěřitelně inteligentní plemeno, které není tak roztěkané jako border kolie. Jsou to skvělí společníci, kteří se své rodině dokonale přizpůsobí.

Jaký byl náš první pejsek? Jak jsme k němu přišli?

Naše první a doteď jediná fenečka je krásná blacktri holčička Aura Štístko ze Štěpánky, která je nejen milá a nádherná, ale navíc miluje lidi a každý den nám svoji oddanou láskou dělá nádherným. Aurinka nám byla nabídnuta chovatelkou a získala si nás hned při prvním setkání.

Jaké máme zásady a cíle v chovu?

Chceme odchovávat zdravé a povahově vyrovnané pejsky. Nemáme ambice být velkou CHS s množstvím chovných pejsků. Plánujeme maximálně 2 vrhy od naší Aurinky. Naše odchovy nemusí sbírat tituly na výstavách ani body v poslušnosti, to z nich lepší psy neudělá. Chceme, aby naši pejsci byli plnohodnotní parťáci v aktivních rodinách.

Jakých akcí se s pejskem zúčastňujeme?

Pro zábavu běháme agility, zkoušíme nosework, běháme, občas se objevíme na výstavě, ale hlavně si společně užíváme procházky a výlety.

Jakých úspěchů jsme s pejsky dosáhli?

Největším úspěchem je, že je naše Aurinka šťastný a spokojený pes, který nám naši péči a lásku vrací svou naprostou oddaností.

Jaký servis nabízíme novým majitelům? Jsme s nimi v kontaktu?

Zůstat v kontaktu je naší podmínkou. Poradíme, pomůžeme, rádi společně vyrazíme s pejsky do přírody.

Naše motto

Naším cílem je odchovávat zdravé a povahově vyrovnané pejsky.

Náhled
stanice založena: N\A
sídlo stanice:   Jihočeský kraj / okr. Tábor / Sezimovo Ústí
registrována u: FCI
chovná plemena: Australský ovčák