topovat ověřit
  • ID: 379988
  • vloženo: 29.08.2023
  • 46x

LOGAN K ADOPCI - PŘÁTELSKÝ, VDĚČNÝ

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Hodonín (Okres Hodonín)

HLEDÁTE SKVĚLÉHO PSÍHO PARŤÁKA? TAKOVÝM BUDE LOGAN. LOGAN JE MLADÝ PŘÁTELSKÝ A VDĚČNÝ PEJSEK STŘEDNÍ VELIKOSTI S ÚŽASNOU POVAHOU. NA SVŮJ NOVÝ DOMOV ČEKÁ V ÚTULKU VE BZENCI.
Věk: 1,5 roku. Nar.: 11/2021.

Odkaz na video s Loganem:

https://youtu.be/7Nc174kWmhE

Pro toho, kdo hledá psího parťáka do rodiny, nebo pro všemožné lidské a lidsko-psí aktivity, bude Logan naprosto dokonalý. Logan je veselý, hravý, přátelský, ale také velmi chytrý, učenlivý a pozorný. Aktivní je ke svému věku tak akorát. Bude rád za rodinu, se kterou by mohl trávit moře času. Bude si užívat každou chvíli se svým člověkem, ať už doma, na zahradě, nebo na procházkách a výletech. Je vděčný za každou pozornost a pohlazení.
Logan je velmi přátelský ke všem lidem.

K ostatním psům je kamarádský, ale v domácím prostředí se snaží mít nadřazenou pozici nad jinými psy (samci). Je proto vhodný do rodiny, kde by byl psím jedináčkem, nebo k fence stejné nebo větší velikosti.
Neřeší lidi, děti, ostatní psy, kola, motorky - v těchto situacích je ""nad věcí"". Pokud se dostane do situace, kde si bude nejistý, bude se chtít spolehnout na svého člověka, že mu ukáže, jak situaci správně zvládnout.
Logan zatím nezažil, jak má fungovat v "normálním"" domově, hledáme pro něj tedy rodinu, která mu dá čas se novému prostředí přizpůsobit a postupně ho naučí vše, co je potřeba. Potřebuje člověka, který s ním bude umět jasně komunikovat, a bude pro něj mít přirozenou autoritu. Logan je velmi inteligentní, čehož by zřejmě uměl využít i k tomu, aby se snažil velet i v lidské smečce :-)

Logan je připraven na adopci - odčervený, odblešený, očkovaný, čipovaný a kastrovaný.

Osobně seznámit se s ním můžete po předchozí domluvě v útulku na jižní Moravě (okres Hodonín).

Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.
Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), e-mail: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (29.08.2023) Ihned
místo odběru: Hodonín (Okres Hodonín)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020