topovat ověřit
  • ID: 382051
  • vloženo: 05.01.2024
  • 36x

ASTRID K ADOPCI - PŘÁTELSKÁ, VDĚČNÁ

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Hodonín (Okres Hodonín)

ASTRID JE ÚŽASNĚ MILÁ, PŘÁTELSKÁ A VDĚČNÁ FENEČKA, KTERÉ HLEDÁME NOVÝ DOMOV, KDE BY MOHLA DOHNAT VŠE, CO ZA CELÝ ŽIVOT ZAMEŠKALA. JE VHODNÁ DO RODINY S DĚTMI, I K AKTIVNÍM SENIORŮM.

Odkaz na videa s Astrid:

https://youtu.be/5VwR4f9GaQw

https://youtu.be/x-W8xX0hZSU

Případ Astrid je velmi smutný. Žila celý život uvázaná na řetězu. Zřejmě nic jiného nikdy nepoznala. Až po smrti majitele dostala šanci na skutečný život. Strach v jejích očích, když měla opustit jediný prostor, který doposud znala, vystřídal obrovský vděk, radost, naděje. Svoji zachránkyni už po příjezdu do útulku pusinkovala. Vzorně zvládla cestu autem, veterinu, na procházce ji vše zajímá, je nadšená, že konečně vidí celý svět.

Je připravená jít do opravdového domova, kde bude milována. Astrid je nenáročná, moc by se jí líbilo v domku se zahradou, kde by si mohla prozkoumávat podle libosti a konečně si užívat volnost. Bude vděčná za každou pozornost, pohlazení procházku.

Astrid je asi 8 let. Je menší střední velikosti - cca 12kg. V útulku jsme bohužel zjistili, že zřejmě neslyší. Na zvuky nereaguje. Jinak to na jejím chování není znát, jen je s tím potřeba počítat.

Chová se přátelsky také k ostatním pejskům a fenkám, mohla by tedy asi i k jinému psímu kamošovi, což by bylo asi i fajn vzhledem k jejímu hendikepu.

S Astrid se po předchozí domluvě můžete přijet seznámit do útulku - Jižní Morava (okr. Hodonín).

Je očkovaná, odčervená a čipovaná.

Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.

Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), e-mail: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 8 a více
datum odběru: (25.09.2023) Ihned
místo odběru: Hodonín (Okres Hodonín)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020