topovat ověřit
  • ID: 382634
  • vloženo: 06.02.2024
  • 28x

ELI K ADOPCI - PŘÁTELSKÁ, VDĚČNÁ - HLEDÁ SE ANDĚL

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Hodonín (Okres Hodonín)

PROSÍME MOC ZA ŠANCI NA DOMOV PRO ELINKU :-( JEJÍ PŘÍBĚH JE SMUTNÝ. NEZASLOUŽÍ SI ZBYTEK ŽIVOTA PROŽÍT V ÚTULKOVÉM KOTCI :-(

HLEDÁME NOVÝ DOMOV PRO KRÁSNOU A VDĚČNOU ELI. SEZNÁMIT SE S NÍ MŮŽETE V ÚTULKU - Jižní Morava, okr. Hodonín.

EDIT: SITUACE S ELINKOU SE BOHUŽEL VELMI ZMĚNILA :-( Přišla do útulku jako nalezenec, ke kterému se nikdo nehlásil. Ani nevypadala, že by se o ni někdo s péčí a láskou staral:-( Ale od prvního dne byla pohodová, přátelská, umazlená, vděčná za každý kontakt s člověkem. Milovala procházky. Potom přišel šok - Eli ochrnula - zůstala ležící :-( S Elinkou se rehabilitovalo a dostávala potřebné vitamíny, a do 14 dní byla opět na nohou. Teď už zase chodí a běhá. Ráda by si užívala život po boku svého člověka. Ale v útulku s 50ti psy jí bohužel můžeme dát jen malinký zlomek všeho, co by potřebovala :-( Elinka je nyní v pořádku. Ale nikdo neví, jestli se problém nebude opakovat. Příčina nebyla přesně zjištěna. Nejpravděpodobněji zánět nervů.

VÍME, ŽE JE MÁLO LIDÍ, KTEŘÍ BY ADOPTOVALI PEJSKA S TOUTO NEJISTOTOU. ALE PROSÍME, POKUD OPRAVDU CHCETE POMOCT NĚJAKÉMU, CO BY TO EXTRÉMNĚ POTŘEBOVAL, NEBO MÁTE S PODOBNOU DIAGNÓZOU U PSA ZKUŠENOSTI, DEJTE ELINCE ŠANCI.

Stále platí, že Eli je vděčná, nenáročná a přátelská. Super by pro ni byl domeček se zahradou s přístupem do tepla a bez schodů. Co se týče soužití s ostatními pejsky - mohla by ke psovi (samci), který by na ni neskákal, s fenkou myslím, že by nekamošila.

Odkaz na videa s Eli:

po příchodu do útulku:

https://youtu.be/iaE4UYgdI-k

aktuální:

https://youtu.be/iYi4WpliYyI

PŮVODNÍ POPIS:

Eli má ve vzhledu i povaze labradora. Je přátelská a umazlená. Miluje procházky, pěkně chodí na vodítku. Je vděčná za každou pozornost a pohlazení. Hledáme pro ni domov, kde by byla součástí rodiny.
Je také čistotná.
Může do rodiny k dětem.
Na ostatní psy a fenky se tváří přátelsky, pokud byste ji chtěli k Vašemu pejskovi, snášenlivost by se dala vyzkoušet.
Věk odhadujeme na cca 8 let.

Podmínkou adopce je zaplacení adopčního poplatku a podepsání adopční smlouvy.

Kontakty:Zobrazit telefon (tel. nebo WhatsApp), e-mail: napsat email

Cena: dohodou

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 5 - 8 let
datum odběru: (06.02.2024) Ihned
místo odběru: Hodonín (Okres Hodonín)
inzerent: Lenka Blahová
účet od: 22.10.2020