topovat ověřit
  • ID: 383231
  • vloženo: 10.03.2024
  • 14x

Leo

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

LEO (BS) je roční pejsek, který byl zachráněn z rušné ulice, kde ho vyhodil jeho majitel. Zmateně běhal za každým autem a doufal, že se pro něj jeho páníček vrátí a vezme ho zpátky domů. Běhal bohužel marně. Leo je kříženec maliňáka, 1 rok starý, společenský, mazlivý, skvělý ke psům, dětem i lidem. Touží si hrát a milovat. Miluje míčky a běhání, proto má také takovou skvělou atletickou postavu. Nadevšechno na světě miluje hlazení a mazlení. Je kastrovaný, čipovaný, očkovaný, má pas. Bohužel nevíme, jak bude reagovat na kočky. Leo by si zasloužil už konečně ten pravý domov, kde ho jen tak neopustí.

Mějte, prosím, na paměti, že tento chlepeček zatím nepoznal mnoho hezkého a že je potřeba mu věnovat čas a energii. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Lea hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 1 - 2 roky
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024