topovat ověřit
  • ID: 383241
  • vloženo: 10.03.2024
  • 19x

Astra

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

9 let, kastrovaná
✔️ psi
❌ kočky
✔️ děti

ASTRA (BS) je fenka, která zachráněna z ulice jako malé štěně a nikdy nedostala šanci na vlastní domov. Astra je kříženec staforda, miluje děti, lidi a se psy je relativně dobře snáší, preferuje menší pejsky, kteří nejsou dominantní. Nemá ale ráda kočky. Co má ráda, to je mazlení :) Astra je 9ti letá, kastrovaná, očkovaná, čipovaná, má vlastní pas. Velmi ráda se mazlí, umí chodit na vodítku. Tato holčička se již nesmírně těší na novou rodinu, která ji zahrne nesmírnou láskou. Za to co prožila si to určitě zaslouzí, co říkáte?

Mějte, prosím, na paměti, že tato holčička zatím nepoznala mnoho hezkého a že je potřeba jí věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Astru hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 8 a více
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024