topovat ověřit
  • ID: 383251
  • vloženo: 10.03.2024
  • 32x

Axel

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

❤️ AXEL ♂ - hledá domov

7 let, kastrovaný
✔️ psi
✔️ kočky
✔️ děti

AXEL (BS) je sedmiletý asi 20 kg pejsek, který byl zachráněn z velmi špatných podmínek. Je to přátelský a milý pes, ale bojí se vodítka, protože byl v minulosti brutálně zajat chytači. Potřebuje citlivé lidi se zkušenostmi, kteří by mu projevovali lásku a laskavost. Skvěle vychází se všemi ostatními psy.
Axel je velmi zvláštní pes, který si zaslouží milující domov. Je plný lásky a radosti a chce jen být milován a opečováván. Je to skvělý společník a bude skvělým přírůstkem do každé rodiny.
Budete to zrovna Vy, kdo mu ukáže, že lidé nejsou jen bezcitná stvoření?

Mějte, prosím, na paměti, že tento chlepeček zatím nepoznal mnoho hezkého a že je potřeba mu věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Axela hledáme v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 5 - 8 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024