topovat ověřit
  • ID: 383260
  • vloženo: 10.03.2024
  • 11x

Samuel

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

❤️ SAMUEL ♂ - hledá domov

2 roky kastrovaný
✔️ psi
❓ kočky
❓ děti

SAMUEL (BS) Samuelovi jsou 2 až 3 roky. Je to jemná duše, která, i když trochu plachá, ve skutečnosti zbožňuje lidi. Je to obrovsky mazlivé monstrum a bude neustále hledat někoho, s kým by se mohl mazlit. Ostatních psů se spíš bojí, kvůli hrozné situaci ze které jsme ho zachránili, ale pomůžeme mu to překonat. Krásně chodí na postroji a vodítku. Určitě by byl spokojený jako psí jedináček. Samuel je středně velký pes a váží asi 20 kg.

Mějte, prosím, na paměti, že tento chlepeček zatím nepoznal mnoho hezkého a že je potřeba mu věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Samuela hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 EUR

plemeno: Kříženci
pohlaví: Pes
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024