topovat ověřit
  • ID: 383268
  • vloženo: 10.03.2024
  • 11x

Nella

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

Popis

❤️ NELLA ♀ - hledá domov

6 let, kastrovaná
✔️ psi
❓ kočky
❓ děti

NELLA (BS) Nella je milý pes, který se kvůli traumatu z minulosti trochu bojí lidí. Ona, stejně jako mnoho našich psů, byla odchycena muži pracujícími v kill útulcích, a i když jsme s ní hodně pracovali, potřebuje čas a prostor, aby získala důvěru v nové lidi. Zbožňuje lidi které zná a jakmile zjistí, že ji neublížíte, bude se s vámi mazlit a hrát si. Dobře vychází s pejsky v útulku, fenky si vybírá.

Mějte, prosím, na paměti, že tato holčička zatím nepoznala mnoho hezkého a že je potřeba jí věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Nellu hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 5 - 8 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024