topovat ověřit
  • ID: 383273
  • vloženo: 10.03.2024
  • 33x

Chaira

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

❤️ CHAIRA ♀ - hledá domov

2,5 roku, kastrovaná
✔️ psi
❓ kočky
❓ děti

CHIRA (BS) Je to 2,5 letá fenka, která se stále učí důvěřovat lidem.
Ráda si hraje s kamarády a běhá po hřišti. Chiara se v současné době učí chodit s postrojem a vodítkem. Je jedním z 8 psů zachráněných z tábora smrti. Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná, má vlastní pas.
Tato holčička čeká na trpělivého majitele, který ji dá šanci na nový život. Za to co prožila si to určitě zaslouzí, co říkáte?

Mějte, prosím, na paměti, že tato holčička zatím nepoznala mnoho hezkého a že je potřeba jí věnovat mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás ji svědomitě vychovat.

Domov pro Chairu hledáme buď v bytě, nebo v domku s oplocenou zahrádkou.

Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaná a čipovaná. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
pohlaví: Fenka
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 5 let
datum odběru: (24.03.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024