topovat ověřit
  • ID: 383596
  • vloženo: 01.04.2024
  • 56x

ARON

  • Kříženci
  • na prodej
  • Kříženec,
  • Praha 5 (Okres Praha)

3-4 měsíce
✔ psi
✔ kočky
✔ děti

ARON (BS) ARON je 3-4 měsíční chlapeček a nyní má asi 7 kg. Až vyroste, bude středně velký. Trochu žárlí na své sourozence ohledně jídla a mazlení, protože chce veškerou pozornost lidí jen a jen pro sebe. Dobře vychází s lidmi, dětmi a ostatními psy. Amor má od té doby, co jsme ho zachránili, problém s pravým okem, v současné době podstupuje oční terapii. Má zkroucené víčko, alespoň to nám zatím řekl veterinář.. tak uvidíme, co bude dál s jeho okem.. Ale je to opravdu tak úžasný a neuvěřitelný chlapeček ❤Byl zachráněn z velmi špatných podmínek. Tento chlupáč se již těší na novou rodinu, která jej zahrne nesmírnou láskou. Na pejsky je zvyklý a obecně socializovaný. Má také velmi milou povahu. Je to zvědavý pejsek, který ani po svých nešťastných zkušenostech nezanevřel na svět a už se nedočkavě těší na teplý pelíšek, pamlsek a lidské pohlazení.

Mějte, prosím, na mysli, že se jedná o malé štěně, kterému je potřeba věnovat velmi mnoho času a energie. Může tak i ze začátku ničit věci a neposlouchat. Pak je již jen na Vás pejska svědomitě vychovat.

Domov pro Aronka hledáme buď v bytě nebo v domku s oplocenou zahrádkou. Žádáme ale, aby nás nekontaktovali zájemci, kteří shánějí pouze hlídače k boudě. Podmínkou pro adopci bude volný přístup dovnitř s vlastním pelíškem – aby měl pejsek teplo, cítil se jako doma a byl v centru veškerého dění. To je pro nás velmi důležitá podmínka, protože většina našich svěřenců si v minulosti prošla peklem na Zemi a nyní již potřebují hlavně teplo, touží po laskavé náruči, pohlazení a podrbání na bříšku. Děkujeme za pochopení. Do adopce půjde očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce je předadopční kontrola, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

V případě zájmu o adopci volejte na tel: Zobrazit telefon

Cena: 5 000 CZK

plemeno: Kříženci
počet štěňat: 1 pes / 0 fenek
typ inzerátu: Prodám pejska
průkaz původu: Kříženec
stáří pejska: 2 - 4 měsíce
datum odběru: (01.04.2024) Ihned
místo odběru: Praha 5 (Okres Praha)
inzerent: Martina Bártová
účet od: 04.01.2024