topovat ověřit

Snoopy - význam a původ jména

Co jméno znamená, odkud pochází a pro jakého psa je nejvhodnější

Oblíbenost jména:14x
Popularita: 43. místo
Svátek na WEBFORDOG:23.5.
Variety jména:Snoop, Snoopík
Význam jména:Snoopy - bígl, komiksová postavička
Pohlaví:Klučičí
Typ jména:Legrační, Anglické, Filmové, Pohádkové

Jméno Snoopy je neoddělitelně spojeno s jedním z nejslavnějších komiksových a animačních postav vůbec. Snoopy je fiktivní postava vytvořená americkým kreslířem Charlesem M. Schulzem pro jeho komiksový strip "Peanuts", který se poprvé objevil v roce 1950. Snoopy je bezejmenný pes, který se stal jedním z nejoblíbenějších a nejikoničtějších charakterů v dějinách komiksu.

Snoopy je známý pro své humorné příhody, výrazné osobnostní rysy a svou fantazii. Je to pes, který žije ve světě snů, plný dobrodružství a naděje. Jeho jméno se stalo synonymem pro zábavu, radost a imaginaci.

A pro jakého pejska je jméno Snoopy podle nás vhodné?

Jméno Snoopy se hodí pro psy, kteří jsou hraví, chytrí a mají výraznou osobnost. Zde jsou tři plemena, která by pro jméno Snoopy byla vhodná:

1. Bígl:
   - Bígl je plemeno, které se nejvíce podobá komiksovému Snoopymu. Jsou to malí, odvážní a chytrí psi s vyvinutým čichem a výraznou osobností.

2. Jack Russell teriér:
   - Jack Russell Teriéři jsou energičtí, odvážní a inteligentní psi, kteří mají rádi dobrodružství. Jsou to skvělí společníci pro aktivní rodiny, stejně jako Snoopy s Charlie Brownem.

3. Foxteriér hladkosrstý:
   - Fox Teriéři jsou živí, zvídaví a hraví psi, kteří jsou věrnými společníky se silnou osobností. Jsou to malí, ale odvážní psi, kteří se nebojí vyzvat většího soupeře.

Tato plemena jsou příkladem psů, pro které by jméno Snoopy bylo vhodné díky jejich chytré, hravé a výrazné osobnosti.

Máte-li doma pejska s tímto jménem, pošlete nám jeho fotku na email podpora@webfordog.cz a my ho zde vystavíme. :-)