topovat ověřit

Egar - význam a původ jména

Co jméno znamená, odkud pochází a pro jakého psa je nejvhodnější

Oblíbenost jména:7x
Popularita: 44. místo
Svátek na WEBFORDOG:27.8.
Variety jména:Egárek, Egarouš, Egaroušek
Význam jména:nemá konkrétní význam
Pohlaví:Unisex
Typ jména:Dominantní, Energetické, aktivní, Hubený pes, Krátká srst, Strakatá srst, Velké plemeno, Krátké, Neobvyklé, Starodávné, starobylé

Jméno Egar nemá konkrétní historii nebo původ, ale může být odvozeno z jiných jmen nebo může být zcela vymyšlené. Přesto můžeme předpokládat, že by mohlo být považováno za unikátní a originální. 

A pro jakého pejska je jméno Edgar podle nás vhodné?

1. Akita - inu: Akita - inu je japonské plemeno psa, které je známé svou loajalitou, sílou a nezávislostí. Jméno Egar by se hodilo k tomuto plemeně kvůli jeho exotickému původu a odvážné povaze.

2. Belgický ovčák: Belgický ovčák je pracovní pes s vysokou úrovní energie a inteligence. Jsou to oddaní a aktivní psi, kteří jsou často používáni v policejní práci a záchranných operacích. Jméno Egar by se hodilo k jejich dynamické a odvážné povaze.

3. Rhodézský ridgeback: Rhodesian Ridgeback je plemeno psa původem z Jižní Afriky, které je známé svou odvahou, vytrvalostí a loajalitou. Jsou to silní a nezávislí psi, kteří mají skvělý lovecký instinkt. Jméno Egar by se hodilo k tomuto plemeně díky jeho exotickému původu a síle.

Tato plemena jsou příkladem psů, kteří by mohli nosit jméno Egar s elegancí a důstojností, která odpovídá jeho neobvyklému a originálnímu charakteru.

Máte-li doma pejska s tímto jménem, pošlete nám jeho fotku na email podpora@webfordog.cz a my ho zde vystavíme. :-)