topovat ověřit
  •  
  • vloženo: 12.12.2017
  • 760x

ze Cvrčovic

  • Chováme: Ruský Toy
Náhled

Jak, proč a kdy naše stanice vznikla?

V roce 2015 jsme si pořídili Kolomba (psa) a když jsem viděla moji vytouženou fenku Jill neodolala jsem a musela jsem ji mít. Prošli jsme pár výstav a psi se dost líbili, brali medaile rozhodla jsem se zřídit chovatelskou stanici a rozmnožovat je. Ale max 1 vrh za rok, nechtěla bych svou fenku Jill odrovnat.

Proč jsme se rozhodli právě pro zvolená plemena?

Toto plemeno je neuvěřitelně přátelské, věrně a chytré, přitom malé...takže se všude vejde i na palubu letadla při cestování. Ruský toy je prakticky bez údržby... nepelichají, nestříhají se. Potřebuje jen ostříhat drápky a občas pročesat chlupy na uších. Vždycky se vám vejde na klín a když vám zabere postel, ještě se k nim vejdete.

Jaký byl náš první pejsek? Jak jsme k němu přišli?

Kolombo Olpemi před Vánocemi 2015 nám odešel pudl ???? a tak jsme hledali, až jsme narazili na tzv. Malého netopýra...maličký pes s velkými uši nás okouzlil. Když jsme poznali jeho starší členy rodiny bylo rozhodnuto. Kolombo mě několikrát olizoval a tak se rozhodl on i chovatelka, že nám ho svěří - prodá.

Jaké máme zásady a cíle v chovu?

Udržet zdravou, kvalitní a dlouhosrstou linii ruského toye v ČR zajistit svým psům a štěňatům rodinu plnou lásky.

Jakých akcí se s pejskem zúčastňujeme?

Zúčasťujeme se výstav i v Rakousku, Polsku, Slovenku.

Jakých úspěchů jsme s pejsky dosáhli?

Kolombo Olpemi Junior šampion Slovenska, Česká, klubu chovatelů málopočetnych plemen, Šampion ČR, Slovenska, Rakouska, Polska Grand šampion ČR, Slovenska Jill Shulamith Junior šampion Slovenska, Česká, klubu chovatelů málopočetnych plemen, Šampion ČR, Slovenska, Polska Grand šampion ČR, Slovenska

Jaký servis nabízíme novým majitelům? Jsme s nimi v kontaktu?

Neustálý, nový majitele se na mě může kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem. Před setkáním budoucího majitele s mají smečkou se snažím, doručit informace o plemeni, chovu, uchovnění i s odkazy na stránky kchmpp, ČMKU.

Naše motto

Šťastný pes, šťastný pán

Náhled
stanice založena: 31.12.2016
majitel stanice: Hana Stankova
sídlo stanice:   Středočeský kraj / okr. Kladno / Cvrčovice
registrována u: FCI (ČMKU, SKJ)
chovná plemena: Ruský Toy