topovat ověřit

Články

Chov a výcvik psů

  • 256x

Treibball: zábava nejen pro pastevecké psy

100%

Existuje mnoho kynologických aktivit, kterým se můžete společně se svým psem věnovat. Některé mají bohatou historii, jiné vznikly poměrně nedávno, ale těší se stále větší oblibě. A právě druhým případem je i treibball. Slyšíte o tomto sportu poprvé?...

  • 17 777x

Jak se připravit na bonitaci

100%

Pořídili jste si štěně s průkazem původu a plánujete jeho uchovnění? Pak vás čeká bonitace, při které bude pes pečlivě posouzen. Poradíme vám, jak se na tuto psí „zkoušku dospělosti“ připravit.

  • 12 658x

Jak začít chovat psy s průkazem původu

80%

Chtěli byste se věnovat chovu psů, ale nevíte, co to obnáší? Než budete v rukou držet čerstvě narozená štěňátka, tak vás čeká dlouhá cesta. Seznámíme vás s úkony, které je nutné vykonat a poradíme s tím, jak při nich postupovat.

  • 33 177x

Vzory kupní smlouvy

80%

Tento vzor kupní smlouvy slouží jako informační prostředek při koupi štěněte či psa s průkazem původu / bez průkazu původu.

  • 8 618x

Psí zkoušky

80%

Absolvování zkoušek hraje velkou roli z mnoha hledisek a je vysoce přínosné pro každého chovatele a jeho psa. Zkoušky by měly být jakousi cílovou metou a završením pečlivého výcviku, fungovat jako stimulant ve výcvikovém úsilí. Jsou ověřením efektivi

  • 33 972x

Jak naučit malé štěně čůrat venku

100%

Pořízení psa je jistě slastnou záležitostí každého z nás. Vysněný miláček rodiny, který je v útlém věku velice roztomilý a v mnohých situacích doslova komický.

  • 9 522x

Správná výchova a výcvik psa

80%

Pes je jistě miláčkem a domácím mazlíčkem mnohých z nás. Tohoto tvora si pořizujeme jako věrného přítele, který s námi tráví většinu volného času a ve své podstatě se stává nedílnou součástí rodiny.