topovat ověřit

Psí videa

Ostatní - psi v reklamě

  • 309x

Domácí pamlsky pro pejsky

100%

Vánoce se blíží a kromě tradičního cukroví můžete upéct i něco netradičního, a to pamlsky pro vaše psí miláčky. Ve videu najdete několik typů, ale můžete zapojit svou vlastní fantazii a upéct pejskovi dobrotu z jeho oblíbených surovin.

  • 659x

Přátelství koně a psa

80%

Dojemná reklama o neobvyklém přátelství malého štěněte a koně, které nic na světě nemůže rozdělit.

  • 1 086x

Přátelství nade vše

100%

O tom, že skutečné přátelství nezná hranic, vypráví toto reklamní video. Stěžejními hrdiny videa jsou lovecký pes a jeho kamarád orangutan. Kromě nich spot zachycuje mnohá netradiční přátelství včetně kamarádského vztahu slona se psem, slona s ovcí, psa s lvíčetem nebo psa s delfínem.

  • 611x

Puli v reklamě

80%

Zástupce plemene puli, jenž sám sobě připomíná mop na podlahu, je opuštěný. V noci spí na parkovišti, ve dne bloumá po městě. Závidí všem pejskům jejich páníčky. Slituje se nad ním řidič kamionu, který rozváží limonádu dr. Pepper. Pejska si zamiluje!

  • 1 044x

Psí rande jak má být

80%

Po shlédnutí poutavé reklamy v televizi má pejsek jménem Dexter jasno. Pozve svou milou fenku Paige na rande do parku plného zábavy! Napíše jí sms, objedná lístky a hodí se do gala. Očekává Paige s košíčkem plným dobrot, květinou v tlamě a večeří.

  • 962x

Pejsek se těší na vánoční dárek

80%

Tenhle pejsek Vánoce prožívá. U ozdobené psí boudy chystá ponožku na dárky. Připravuje i sušenky a mléko pro Santu, aby měl co na zub, až přinese dárečky. Pejsek na něj trpělivě a dlouho čeká, nakonec usne. Santa mu mezitím nadělí vysněný dárek.

  • 1 699x

Zoe a její triky

100%

Border kolie Zoe se svojí paničkou rozhodně nezahálí. Společně tvoří skvěle sehraný tým. Každý nový kousek pro Zoe představuje vítanou výzvu. Je to správná borderka, takže je pořádně akční a svými skoky téměř popírá zákony zemské přitažlivosti.

  • 1 870x

Když Afgánský chrt vytře ostatním psům zrak

100%

Tvůrci této reklamy využili bezkonkurenčně nejvznešenější plemeno - Afgánského chrta, k tomu, aby zpropagovali svůj výrobek.