topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti

  • 2 073x

Šikovní psi plní povely na jedničku

40%

Psi jsou velice učenliví, a i když je každé plemeno jiné, tak se zvládají naučit mnoho povelů, ze kterých vás může přecházet zrak. Podívejte se na skvělé vycvičené psy v tomto videu. Budete se divit, co všechno zvládnou.

  • 1 284x

Test psích hraček na dvou psech

100%

Většina psů miluje hračky, a to nejen ve štěněcím věku, ale i v dospělosti. Znáte psa, který by nerad aportoval? My ne, tak se podívejte na toto video a zjistěte, jaké hračky mají u pejsků největší úspěch.

  • 360x

Běh se psem: oblíbený psí sport

80%

Existuje mnoho psích sportů, kterým se můžete se svým čtyřnohým parťákem věnovat. Slyšeli jste už o běhu se psem? Ve videu se dozvíte, co tato aktivita přesně obnáší a jak s ní můžete začít.

  • 834x

Zajímavosti o psech, které většina lidí netuší

100%

Psi jsou zajímaví v mnoha ohledech, přemýšleli jste někdy o tom, proč mají na předních tlapkách sedm polštářků, ale jenom pět prstů? Fakta spojená s anatomií i chováním se dozvíte ve videu.

  • 2 723x

Odmítání jídla od cizích lidí

100%

Každý páníček chce mít poslušného pejska, se kterým se nemusí bát jít ven mezi lidi. Naučit psa nebrat si jídlo od cizích, nebo sbírat náhodné dobrůtky v parku je velice užitečné.

  • 228x

I mazlíčkové se mohou stát hrdiny

100%

Mazlíčci jsou citliví na různé věci a dokáží poznat to, čeho si my lidé nejsme schopni všimnout. Mnohokrát již pomohli svým páníčkům ze svízelných situací a nebo jim rovnou zachránili život.

  • 315x

Jak je to s psími množírnami?

100%

Další díl oblíbeného Psího rádce, kterým provází Patricie Solaříková. Tentokrát se bude věnovat tematice množíren a přizvala si k tomu rovnou dva hosty, jako první hereckou kolegyni Janu Bernáškovou a dalším hostem je paní Václava Brabcová – předsedkyně spolku na ochranu zvířat.

  • 263x

Zásah psích záchranářů

100%

Přemýšleli jste někdy o tom, jak náročná je práce psího záchranáře? Podívejte se, jak speciálně cvičení psi hledají oběti v sutinách a dokáží zachránit lidské životy. Dozvíte se také, jak jejich práce probíhá a na co všechno si musí záchranáři dávat pozor.

  • 797x

Jak se připravit na příchod štěněte

100%

Těšíte se na nový čtyřnohý přírůstek do rodiny? Podívejte se, na co byste se všechno měli připravit, a jak první den štěněti v novém domově co nejvíce zpříjemnit. Nezapomeňte si dopředu nakoupit základní vybavení, aby mělo štěňátko svůj pelíšek, misky a další potřeby, bez kterých se neobejdete.

  • 373x

Odnaučte psa, aby škemral o jídlo

100%

Vadí vám, že váš pes škemrá o jídlo, když něco připravujete v kuchyni, nebo když sami jíte? Loudění je zlozvyk, který je možné odnaučit. Když psovi dáte kousek jídla, tak v podstatě jeho chování odměníte, a to se musí změnit, ale je důležité, aby spolupracovali všichni členové vaší domácnosti.