topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti

  • 4x

Otisk tlapky: vzpomínka na čtyřnohého miláčka

0%

Vyrobte si originální vzpomínku na vašeho pejska, a to otisk tlapky. Je to jednoduché, zvládne to každý a jedinečná památka na vašeho psího parťáka je na světě.

  • 3x

Jak správně vychovat a cvičit psa

0%

Další díl Psího rádce s milovnicí psů Patricií Solaříkovou, ve kterém se zaměří na výchovu a výcvik psa. Víte, jaký je mezi těmito pojmy rozdíl a jak pejska správně socializovat nebo jaký cvičák si vybrat? Podívejte se na video.

  • 9x

Na co všechno se zaměřit při výběru štěněte

0%

Plánujete si pořídit štěňátko? Podívejte se, co byste měli před samotnou koupí zohlednit a jak si vybrat to pravé plemeno pro vás. Dále se dozvíte, na co se zaměřit při volbě chovatele a co od něj očekávat.

  • 4x

Porovnání IQ borderky a whippeta

0%

Zajímá vás, jak je váš pes chytrý? Můžete to zjistit jednoduchými úlohami, a podle toho jak je pejsek provede, se pak celý test vyhodnotí. Ve videu uvidíte porovnání borderky a whippeta, kdo myslíte, že si povede lépe?

  • 22x

Jak připravit psovi krmnou dávku BARFu

0%

Rádi byste barfovali, ale nevíte, co všechno to obnáší? Ve videu se dozvíte, jak připravit krmnou dávku pro pejska a také co všechno zahrnout do psího jídelníčku, aby byl vyvážený a pestrý.

  • 10x

Něco málo o historii psů s Patricií Solaříkovou

0%

Češi patří k pejskařské velmoci, máme tu asi 2 miliony psů. Všem je nám jasné, že se pes vyvinul z vlka, ale víte, že v současné době uznává Mezinárodní kynologická federace (FCI) 343 plemen psů a kdy proběhla domestikace? Podívejte se na video.

  • 20x

Jak naučit psa správně se předvést v postoji

0%

Plánujete se zúčastnit výstavy? Psa budete muset naučit nejen předvedení v pohybu, ale velmi důležitý je postoj, který se u jednotlivých plemen liší. Ještě před vstupem do kruhu byste měli mít natrénováno, aby byl rozhodčí spokojen.

  • 20x

DIY aneb vyrob si sám věci pro pejska

20%

Podívejte se, jak můžete svému pejskovi upéct chutné tuňákové sušenky a následně na ně vyrobit stylovou dózu. Dále vás čeká pletení fleecové hračky, kterou ocení každý pejsek a na závěr se podíváme na výrobu jednoduchého pelíšku.

  • 93x

Vyrobte svému pejskovi pelíšek nebo známku

0%

Chcete mít pro svého pejska originální vybavení? Některé věci si můžete vyrobit sami v pohodlí domova. Zkuste vytvořit praktický pelíšek, hračku, krabici na hračky nebo třeba stylovou známku na obojek.

  • 74x

Jak probíhá posuzování v kruhu

0%

Chystáte se na výstavu a nevíte, co vás v kruhu čeká? Podívejte se na toto video, které vám přiblíží, jak probíhá posuzování na výstavě a jak můžete pejska skvěle připravit.