topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti

  • 88x

Skutečný psí hrdina

0%

Rodina z kalifornské Santa Rosy musela být bleskově evakuována před blížícím se požárem. Jejich pes Odin ale odmítl odejít, pokud neodejde společně s ním i stádo osmi koz. A to nebylo vůbec možné. Ale pozor, psovi se dohromady nic nestalo (přihlédneme-li k tomu, že dům byl vlastně kompletně zničen), Odin utrpěl jen lehká poranění a řádění živlů přežil. Na jeho léčbu se vybraly tisíce dolarů…

  • 190x

Disciplinovaní psi

0%

Říkáte si, jak svého pejska naučit, aby tolik nehltal a jedl trochu spořádaně? Máte malou smečku a než stačíte rozdat misky, první rychlík už má dojedeno a loudí další příděl? Inspirujte se tímto videem. To je ale disciplína co? Takhle to má vypadat.

  • 109x

Jak vyrobit krásný domeček pro psa

0%

Nemusíte kupovat drahé boudy. Domeček pro malé pejsky z kartonu si pro svého čtyřnohého miláčka zvládne vyrobit každý. Postupujte podle tohoto návodu a váš pejsek bude mít své vlastní sídlo, do kterého můžete umístit oblíbený pelíšek, deku a samozřejmě hračky. Váš pejsek bude mít svůj vlastní koutek, kde nebude nikým rušen.

  • 83x

Jak vyrobit dávkovač krmiva

0%

Také vám při každodenním krmení vadí neustálé otvírání pytle a rozsypání granulí všude kolem jen ne do misky? Vyzkoušejte tento jednoduchý návod, jak vyrobit praktický dávkovač krmiva. A jako další činnost můžete pejska naučit, aby jej ovládal zcela sám.

  • 578x

Jak poznáte, že vás pes opravdu miluje

100%

Gregory Burns, vědec a autor mnoha publikací, má pětistupňový test na odhalení toho, jak je váš pes loajální. Testování podstoupil také tento tříletý žlutý labrador. A v čem to spočívá? Třeba v tom, jak se čtvernožec chová poté, co se najedl. Ale například i v tom, kde pravidelně spává nebo jak reaguje, když zrovna přicházíte domů. Souhlasíte? Je to rozumný test, poznáte všechno hned!

  • 159x

Deset nejoblíbenějších plemen v USA

0%

Číslo osm je pudl, číslo šest zase například francouzský buldok. V Americe mají rádi různá psí plemena, v žebříčku oblíbenosti figuruje na páté pozici roztomiloučký bígl. A jak je to pořadí vlastně dál? Pojďme počítat společně – buldok, zlatý retrívr, německý ovčák a labradorský retrívr (ten jen tak mimochodem celou soutěž v popularitě ovládl). Bude to v Čechách stejné či aspoň podobné? Těžko soudit.

  • 133x

Recept na psí sušenky

40%

Sušenky pro psa? Ano, můžete je klidně udělat doma! Tak nač je potom kupovat v supermarketech nebo zverimexech? Podívejte se na snadný recept, jak připravit ze základních surovin něco, po čem se bude psisko každého věku či rasy přímo olizovat (podle možností klidně až za ušima). Stačí jen pár minut v kuchyni a rázem bude mít Váš čtyřnohý přítel sušenky pro chvíle pohody, ještě tak kdyby pil s Vámi také odpolední kávičku, že?

  • 126x

Příběhy psích zachránců

0%

Někdy je to dokonale dojemné, jak se pes obětuje. Pro svého páníčka nebo paničku by prostě někdy doslova dýchali. Když je ale pes povoláním záchranář, tak to má ještě navíc v popisu práce. Pojďme se podívat na několik nejzajímavějších příběhů, které se skutečně staly. Můžete si je sami dohledat na internetu. A pokud ovládáte alespoň základní angličtinu, snadno si přeložíte, o co v případě těchto hrdinů šlo.

  • 191x

Labradoři se ujali koťátka

100%

Jedná se o opuštěné koťátko, kterého se ujali labradoři. Video zachycuje první chvilky, kdy přišlo s labradory do styku.

  • 183x

Stella po 11 týdnech opět běhá

80%

Tato fenka se jmenuje se Stella a byla těžce zraněná. 11 týdnů byla léčená a nemohla jít ven. Po 11 týdnech uzdravování se opět mohla proběhnout po zahradě a tak vzniklo toto video.