topovat ověřit

Psí videa

Zajímavosti

  • 66x

Chůze na vodítku

0%

Bojujete s chůzí na vodítku, váš pejsek stále táhne a nevíte si s ním už rady? Podívejte se na toto praktické video, kde se dozvíte, jak ovládnout chůzi na vodítku bez zbytečného stresu.

  • 36x

Upečte pejskovi sušenky

100%

Hledáte něco originálního pro vašeho pejska? Můžete mu vlastnoručně upéct sušenky. Ve videu najdete recept na tři druhy sušenek, a to mrkvové, játrové nebo tuňákové. Vyzkoušejte, jak budou vašemu chlupáčovi chutnat.

  • 39x

Jak zvládnout přivolání

0%

Přivolání je tím nejdůležitějším povelem, abyste mohli pejska pustit bez starostí na volno. Podívejte se, jak spolehlivě tento cvik zvládnout a vypilovat k dokonalosti.

  • 19x

Veterinář radí: očkování, kastrace, parazité

0%

Víte, které očkování je povinné a rozhodně by vám nemělo chybět? A co věčná otázka kastrace, poslechněte si názor veterinárního lékaře. Mimo jiné uslyšíte také, co s trávicími problémy.

  • 33x

Veterinář radí, jak na první pomoc

20%

I když to nikomu nepřejeme, tak každému se může stát, že bude potřebovat psovi poskytnout první pomoc, proto je dobré vědět, jak na to, protože ne vždycky jste v blízkosti veterinární ordinace, aby mohl veterinář hned zakročit.

  • 20x

Knihy o psech

0%

Uvažujete o tom, že byste si rádi pořídili nějakou knihu o psech, kde byste se dozvěděli něco nového o výcviku, výchově, sportování se psy či třeba krmení? Podívejte se na toto video, kde najdete tipy na několik titulů z kynologické literatury.

  • 22x

Otisk tlapky: vzpomínka na čtyřnohého miláčka

0%

Vyrobte si originální vzpomínku na vašeho pejska, a to otisk tlapky. Je to jednoduché, zvládne to každý a jedinečná památka na vašeho psího parťáka je na světě.

  • 66x

Jak správně vychovat a cvičit psa

60%

Další díl Psího rádce s milovnicí psů Patricií Solaříkovou, ve kterém se zaměří na výchovu a výcvik psa. Víte, jaký je mezi těmito pojmy rozdíl a jak pejska správně socializovat nebo jaký cvičák si vybrat? Podívejte se na video.

  • 153x

Na co všechno se zaměřit při výběru štěněte

100%

Plánujete si pořídit štěňátko? Podívejte se, co byste měli před samotnou koupí zohlednit a jak si vybrat to pravé plemeno pro vás. Dále se dozvíte, na co se zaměřit při volbě chovatele a co od něj očekávat.

  • 38x

Porovnání IQ borderky a whippeta

100%

Zajímá vás, jak je váš pes chytrý? Můžete to zjistit jednoduchými úlohami, a podle toho jak je pejsek provede, se pak celý test vyhodnotí. Ve videu uvidíte porovnání borderky a whippeta, kdo myslíte, že si povede lépe?